Po atostogų Tenerifėje pensininkai Jimas ir Barabara Casey suprato, kad jiems taip patiko gyventi viena valanda anksčiau, kad jie taip ir liko joje net ir grįžę į Jungtinę Karalystę. Pora persuko savo laikrodžius ir gyvena pagal Tenerifės laiką.
Jų teigimu, tai suteikia daugybę praktiškų privalumų. Pavyzdžiui, galima gauti geriausias vietas restoranuose ir išvengti grūsčių įvairiose vietose bei transporte.
Jie savo sumanymą pavadino WARP – pensininkų prisitaikymas prie žiemos (angl. Winter Adjustment for Retired People).
J.Casey dienraščiui „The Daily Telepgraph“ pasakojo: „Tai yra nuostabu, diena tiesiog pailgėja. Mes negyvename žemyno laiku, bet mes niekada nevėluojame. Tai turi tiek daug pranašumų. Jeigu tu atostogauji ir nusileidi pusryčiauti, visada ateini valanda anksčiau nei visi kiti ir nereikia stovėti eilėse.“
Pensininkas tęsė: „Kai mes čia einame į restoraną pietauti, ten dar nieko nėra, todėl mes gauname geriausias vietas ir esame aptarnaujami patys pirmi. Mes taip pat išvengiame transporto piko valandų, ir todėl, kai einame apsipirkti, mes visada randame kur pasistatyti mašiną.“
Kitas privalumas, pasak poros, yra tai, kad jie gali nepaklusti susitarimui ir pasipriešinti valdžiai. J.Casey atvirauja: „Man nepatinka kai vyriausybė nurodinėja, ką turiu daryti. Jie vagia iš mūsų valandą dienos šviesos net neatsiklausdami.“
Ir iš tiesų, pensininkų pora yra tokia pasiryžusi pasipriešinti valdžios normoms, kad jeigu šalis taip pat gyventų pagal WARP, jie persuktų savo laikrodžius dar valandą į priekį, kad tik būtų kitokie. Pensininkas J.Casey perspėjo: „Jeigu valdžia prisitaikys prie mūsų laiko, mes tikriausiai persuksime savo laikrodžius dar valanda į priekį.“
Ekonomistų grąžintas susitarimas dėl Universaliosios laiko juostos įgauna pagreitį pasauliniu mastu. Buvo įrodinėjama, kad sutapatinus laiko juostas, bus palengvinami verslo įmonių ir rinkų pardavimai. Indonezija, savo ruožtu, teigia panaikinusi dvi iš trijų laiko juostų šalyje ekonominiais sumetimais.