Iš mokyklos suole išgirstų pamokų visi prisimena, kokia daugybė žmonių gyvena Azijos žemyne. Pasirodo, jei žemėlapyje apibrėžtume ratą, kurio viduje liktų tokios valstybės kaip Kinija, Indija, Indonezija, Bangladešas, Japonija, Vietnamas, Filipinai, Birma, Tailandas, Pietų Korėja, Nepalas, Malaizija, Šiaurės Korėja, Taivanas, Šri Lanka, Kambodža, Laosas, Mongolija ir Butanas (žiūrėti žemelapį ), už rato ribų liktų daug mažiau žmonių, nei rato viduje. Tokiame Pietų, Pietryčių ir Rytų Azijos regionus apimančiame rate atsidurtų kiek daugiau nei 51 proc. viso pasaulio žmonijos populiacijos.
Kitas vox.com paskelbtas žemėlapis vaizduoja šalis pagal jų turimo turto dydį. Kuo turtingesnė šalis – tuo daugiau vietos jai tenka žemėlapyje. JAV, Vakarų Europa ir Rytų Azija jame išsipūtusi, o visa Afrika susitraukusi ir maža.
Dar vienas žemėlapis atskleidžia, kur žmonės emocingiausi, o kur – santūriausi. Pagal 2009 m. buvo atlikta apklausa, kurios metu respondentų iš 150 šalių klausta tokių klausimų, kaip „Ar daug šypsojotės ir juokėtės vakar?“ , „Ar aną dieną patyrėte daug streso/pykčio/pasitenkinimo?“. Rezultatai parodė, kad mažiausiai emocijų patyrė žmonės iš Singapūro, daugiausiai – Filipinų gyventojai. Lietuviai buvo priskirti prie mažiausiai emocingų žmonių pasaulyje.
Ar kada susimąstėte, kaip skaičiuojamas laikas Antarktidoje? Iš tiesų nors Antarktida patenka į visas pasaulio laiko juostas, laikas čia skaičiuojamas ne pagal jas. Laikas čia nustatomas pagal tai, kokia valstybė į tam tikrą teritoriją reiškia pretenzijas. Kitaip tariant, kiek valandų toje šalyje, kuri tvirtina, kad jai priklauso tam tikra Antarktidos teritorija, tiek valandų rodo ir tos teritorijos laikrodis.
Kiti interneto svetainėje skelbti žemėlapiai vaizdžiai parodo, kokio dydžio yra Afrikos žemynas ar JAV, kur pasaulyje nenaudojama metrinė sistema, kur geriausia vieta gimta ir kur yra seniausios žmonių populiacijos pasaulyje. Visuose juose - išties įdomūs ir stebinantys faktai.