Medikui paskelbus 22 aukų, atpažintų pagal pirštų atspaudus, vardus ir pavardes, jų šeimos nariai puolė į šauksmus ir garsiai verkė. Tiesa, kai kurie keleiviai buvo taip sužeisti, kad jų lytis vis dar nežinoma.
Žmonės katastrofos metu neteko vyrų, žmonų, vaikų ir anūkų – daugelis neteko kelių šeimos narių. Dauguma jų buvo grįžę iš Tailande praleistų Kalėdų.
Šeimoms buvo išdalyti popieriai, kad jų nariai galėtų užsirašyti savo kontaktinius duomenis. Vienas giminaitis stovėjo prie mikrofono ir prašė valdžios institucijų suteikti daugiau informacijos.
„Mano vyresnysis brolis žuvo ir aš nežinau, kas vyksta. Aš nieko nežinau“, – sakė jis.
Kitas keleivio šeimos narys prašė žurnalistų nefilmuoti: „Mes nesame beždžionės zoologijos sode. Mes esame gedinčios šeimos.“
Lauke išsirikiavo laidojimo mašinų eilės kūnams išvežti, o valdžios institucijos sakė, kad buvo įkurtas laikinas morgas.
Pietų Korėjos naujienų agentūrai „Yonhap“ viena moteris, vardu Kim, pasakojo, kad tuo lėktuvu skrido jos sesuo. „Ji patyrė tiek daug sunkumų ir išvyko keliauti – jos padėtis tik pradėjo gerėti“.
Naujienų agentūra taip pat praneša, kad žmonės susirinko pasiklausyti naujausios informacijos iš pareigūnų, o vienas jų paklausė: „Ar apskritai nėra jokios galimybės išgyventi?“
„Deja, panašu, kad taip“, – atsakė Muano priešgaisrinės tarnybos viršininkas Lee Jeong-hyeon.
Portalo BBC kalbintas 78 metų Maeng Gi-su pasakojo, kad tuo lėktuvu skrido jo sūnėnas ir du sūnėno sūnūs. Jis sakė, kad jie vyko švęsti jauniausiojo stojamųjų egzaminų į koledžą.
Garbaus amžiaus vyro sūnėnas savo du vaikus į Tailandą pasikvietė kaip dovaną.
„Negaliu patikėti, kad visa šeima tiesiog žuvo. Man taip skauda širdį“, – sako jis.
Pasak su „Reuters“ kalbėjusių liudininkų, katastrofos vietoje tvyrojo aviacinio kuro ir kraujo kvapas, o darbuotojai su apsauginiais kostiumais ir kaukėmis šukavo teritoriją, tuo tarpu kareiviai žvalgėsi pro krūmus.
Valdžios institucijos dirbo gelbėdamos žmones uodegos dalyje, netrukus po katastrofos „Reuters“ sakė oro uosto pareigūnas.
Prieš pat lėktuvo katastrofą, oro uosto valdymo bokštas paskelbė įspėjimą apie paukščio smūgį, o netrukus po to pilotai paskelbė nelaimės signalą ir bandė nusileisti, sakė Transporto ministerijos pareigūnas.
Vienas keleivis parašė SMS žinutę giminaičiui, kad sparne įstrigo paukštis, pranešė agentūra „News1“. Paskutinė to asmens žinutė buvo tokia: „Ar turėčiau pasakyti paskutinius savo žodžius?“.
Bendrovės „Jeju Air“ generalinis direktorius Kim E-bae atsiprašė dėl avarijos, giliai nusilenkdamas per televizijos transliaciją.
Jis teigė, kad lėktuvas neturėjo avarijų ir nebuvo jokių ankstyvų gedimo požymių. Oro linijų bendrovė bendradarbiaus su tyrėjais ir teiks paramą žuvusiųjų artimiesiems, sakė Kimas E-bae.
Tarp keleivių buvo du Tailando piliečiai, o likusieji, kaip manoma, buvo Pietų Korėjos piliečiai, pranešė Transporto ministerija.
Transporto ministerijos duomenimis, ši katastrofa yra skaudžiausia Pietų Korėjos oro linijų lėktuvo katastrofa nuo 1997 m. „Korean Air“ lėktuvo katastrofos Guame, per kurią žuvo daugiau kaip 200 žmonių.
Ankstesnė didžiausia katastrofa Pietų Korėjos teritorijoje buvo 2002 m. įvykusi „Air China“ lėktuvo avarija, per kurią žuvo 129 žmonės.