Šis gestas sukėlė aršias diskusijas socialiniuose tinkluose ir feminisčių grupių pasipiktinimą. Vis dėlto G. G. Radmanas bandė nusikratyti jam išsakytos kritikos. Kroatijos politikas gynė šį poelgį teigdamas, kad tai atspindėjo „šiltą, žmogišką požiūrį į kolegę“.
G. G. Radmanas teigė, kad ne iš karto suprato, jog pernelyg draugišku elgesiu galėjo sugėdinti Vokietijos užsienio reikalų ministrę. „Jei kas nors tame įžvelgė ką nors blogo, tuomet atsiprašau to, kas taip suprato“, – sakė jis.
A. Baerbock kol kas nekomentavo incidento, kurį Vokietijos žiniasklaida įvardijo kaip „Kuss-Attacke“ – „bučinio ataką“.
Garsi Kroatijos moterų teisių aktyvistė Rada Borič pasmerkė ministro poelgį kaip „labai netinkamą“ ir pridūrė, kad „šilti pasisveikinimai“ turėtų vykti tik tarp tų, kurių santykiai leidžia bučiuotis.
„Akivaizdu, kad tokių santykių čia nėra ir kad (Vokietijos) ministrė liko nustebinta tokio artumo“, – leidiniui „Jutarnji List“ teigė ji.
Buvusi Kroatijos ministrė pirmininkė Jadranka Kosor socialiniuose tinkluose taip pat negailėjo kritikos G. G. Radmanui. „Prievartinis moterų bučiavimasis taip pat vadinamas smurtu, ar ne?“, – socialiniame tinkle X, anksčiau žinomame kaip „Twitter“, rašė ji.
Skirtingai nei prancūzai ir italai, kroatai garsėja tuo, kad sveikinasi santūriau. Kelionių vadove, skirtame atvykstantiems į šalį, rašoma: „Pasisveikinimas bučiniais, po vieną į kiekvieną skruostą, paprastai skirtas tik šeimai arba labai artimiems draugams“.