Spalio 23-ąją įtariamasis įsiveržė į Maskvos centre esančią radijo stotį, apakinęs jos apsaugininką papurškęs iš balionėlio dujų, ir smogė peiliu T. Felgengauer į kaklą. Galiausiai apsaugininkai sulaikė užpuoliką ir perdavė jį policijai.
Sužeistoji buvo išvežta į Sklifosofskio ligoninę Maskvoje ir operuota.
Kiek anksčiau sostinės policijos atstovas sakė „Interfax“, kad išpuolis prieš T.Felgengauer nesusijęs su jos profesine veikla ir kad ją užpuolęs asmuo, užsienio pilietis, turėjo asmeninių motyvų.
Anot šaltinio, B.Gricas yra Izraelio pilietis ir pastaruoju metu gyveno toje šalyje, o sulaikymo metu pas jį aptikta izraelietiškų dokumentų.
Per apklausą įtariamasis negalėjo paaiškinti savo motyvų. Jo parodymai buvo nesuprantami. B.Gricas sakė, jog užpuolė žurnalistę dėl to, kad ji neva du mėnesius jį persekiojo. Jis tvirtino, jog žurnalistė jį persekiodavusi telepatiškai nuo 2012-ųjų.
„Kiekvieną naktį, naudodama telepatinį ryšį, ji mane kankino“, – tvirtino įtariamasis.
Kremlius antradienį atmetė jam metamą kritiką dėl išpuolio prieš Rusijos radijo stoties „Echo Moskvy“ žurnalistę Tatjaną Felgengauer ir tvirtino, kad moterį sužeidė „pamišėlis“.
„Bandyti susieti juos su kažkuo kitu yra visiškai nelogiška ir neteisinga“, – pareiškė jis ir sakė, kad užjaučia tiek sužeistą žurnalistę, tiek liberalių pažiūrų radijo stotį, kurioje ji dirba. – Nuoširdžiai linkime Tatjanai kuo greičiau pasveikti.“
Sužeistoji buvo išvežta į Sklifosofskio ligoninę Maskvoje ir buvo operuojama. Kitą dieną po išpuolio ji pabudo. Daugybė komentatorių internete svarstė, kad valstybinė propaganda kursto neapykantą prieš valdžios kritikus.