Straipsnyje taip pat sakoma, kad numušto civilinio orlaivio nuolauža bus pristatyta į Jeiską, kur taps vienu iš „Kovinės draugystės“ muziejaus eksponatų. Šį muziejų planuojama atidaryti „Pergalės 70-mečio proga“. Straipsnis, pavadintas „Ir su Malaizijos „Boeing`o“ nuolauža“, iškilmingai pasirodė pirmajame puslapyje. O numušto lėktuvo nuolaužą laikraščio žurnalistai vadina karo laimikiu.
„Atsidėkodami už pristatytus maisto produktus, drabužius ir medikamentus Rassypnojė gyvenvietės gyventojai perdavė jeiskiečiams Malaizijos lėktuvo „Boeing-777“, patyrusio katastrofą virš Šachtioro rajono pernai metų liepą, nuolaužą. Pagal vieną iš versijų, keleivinį lėktuvą numušė Ukrainos nacionalinės armijos kariškiai“, – teigiama straipsnyje.
Apie tą faktą, kad pagal kitą, pagrindinę versiją „Boeing“ numušė separatistai, paleidę raketą iš rusiško „Buk“, laikraštyje nusprendė neužsiminti.
Kaip žinoma, Malaizijos „Boeing-777“ buvo numuštas padangėje virš Torezo, tą padarė DLR separatistų priešlėktuvinės gynybos pajėgos, palaikiusios ukrainiečių lėktuvu An-26. Iš karto po to, kai lėktuvas nukrito, per Rusijos kanalą „Lifenews“ buvo parodytas siužetas, kur buvo kalbama, kad „liaudies kariuomenės pašauktiniams“ pavyko numušti dar vieną Ukrainos karinį lėktuvą. Tačiau vėliau, kada tapo žinoma, jog numuštas keleivinis lėktuvas, siužetas iš televizijos kanalo svetainės buvo pašalintas. O po to „Lifenews“ ėmė tvirtinti, kad „Boeing“ numušė Ukraina.
Tai, kad lėktuvą numušė būtent „pašauktinių“ pajėgos, spėjo pranešti „Lifenews“ svetainė ir rusų diversantų vadeiva Igoris Strelkovas. Ši medžiaga taip pat buvo pašalinta, kai paaiškėjo, koks lėktuvas buvo numuštas iš tikrųjų.
Lėktuvo „Boeing-777“ sunaikinimas tapo viena iš didžiausių aviacijos katastrofų žmonijos istorijoje pagal aukų skaičių. Tuomet žuvo 298 žmonės.