2007 metais per pietus su menų taryba D.Cameronas pajuokavo besiviliantis, kad „per daug stipendijų nebus duota vienakojėm Lietuvos lesbietėms“. Toks politiko komentaras sulaukė didžiulio atgarsio iš lietuvių ir tuometinio ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje Vygaudo Ušacko.
Artimas buvusio ministro pirmininko sąjungininkas lordas Michaelas Ashcroftas knygoje „Vadinkite mane Dave'u“ (Call me Dave) parašė, kad D.Cameronas savo lytinį organą įkišo negyvai kiaulei į burną per vieną Oksfordo universiteto klubo „Piers Gaveston“ ritualą.
M.Ashcroftas tvirtino, kad jam istoriją pasakojo trys šaltiniai ir jis kadaise matė įvykio nuotrauką. Tačiau Jungtinės Karalystės vyriausybė teigė nei neketinusi kreipti dėmesio į šiuos gandus, kurie buvo praminti „Piggate“ – JAV „Watergate“ skandalo atitikmeniu. Pats lordas galiausiai pasakė, kad galimai sumaišė taip su Knysliuku pasielgusio žmogaus tapatybę.
Gamtą gelbėjo įvairiais būdais
Kai D.Cameronas buvo dar tik neseniai pradėjęs vadovauti konservatoriams, jis įdėjo daug pastangų, kad pakeistų visuomenės požiūrį į partiją: jis siekė, kad jis bei jo kolegos būtų laikomi itin gamtosaugą mylinčiais politikais.
Dėl to prie savo namų jis nusprendė pasistatyti vėjo malūną, o tiksliau ant ilgos karties pritaisytą oro turbiną, kuri gamino elektrą pučiant vėjui. Tačiau D.Camerono kaimynams jo sumanymas kovoti su pasauliniu atšilimu nepatiko – politikas malūnėlį turėjo patraukti, nes jis buvo negražus.
2005 metų gruodį D.Cameronas nuvyko į Arktį, kad sudalyvautų misijoje, kurios tikslas buvo rinkti duomenis apie pasaulinį atšilimą. Norėdamas įrodyti savo atsidavimą britams ir pasauliui, politikas fotografavosi be kepurės, o kai kuriose nuotraukose buvo apsikabinęs šunis haskius.
Dar prieš užimdamas ministro pirmininko postą tuometinis Konservatorių partijos lyderis D.Cameronas dažnai į darbą važinėdavo dviračiu. Tačiau 2006 metais buvo nufotografuota, kaip už minančio politiko važiavo automobilis su jo daiktais, rašo „The Independent“.
D.Cameronas sulaukė kritikos, kad dviračiu važiavo tik dėl įvaizdžio, bet tvirtino, kad ant šios transporto priemonės netilpo visos jo dokumentų dėžės, o pats automobilis tyčia buvo parinktas, kad rytų mažiau degalų. Politikas taip pat teigė niekada neslėpęs, kad jam minant jį sekiodavo mašina, rašo BBC.
Asmenukės, vabzdžiai ir dešrainiai
Prieš apartheidą kovojusio Nelsono Mandelos laidotuvėse D.Cameronas, JAV prezidentas Barackas Obama ir Danijos ministrė pirmininkė Helle Thorning-Schmidt pasielgė ne itin taktiškai – jie tryse pasidarė asmenukę. Toks poelgis Jungtinės Karalystės premjerui pelnė rimtų papeikimų iš britų.
Pernai liepą D.Cameronas kalbėdamas apie į Jungtinę Karalystę atvykti norinčius pabėgėlius iš Artimųjų Rytų bei migrantus iš Šiaurės Afrikos juos pavadino „spiečiumi“. Už ne vietoje panaudotą žodį buvęs premjeras pateko į žiniasklaidos audrą, nes apie žmones kalbėjo tarsi jie būtų vabzdžiai.
Susitikime dėl kovos prieš korupciją kalbėdamas su Jungtinės Karalystės karaliene Elizabeth II D.Cameronas užsiminė, kad jame dalyvaus ir „įstabiai korumpuotos“ šalys.
Taip pat D.Cameronui teko atsiprašyti dėl komentaro, kad esą karalienė „murkė“ sužinojusi, jog Škotija neišstos iš Jungtinės Karalystės po 2014 mteais vykusio referendumo dėl nepriklausomybės.
Vieni D.Camerono pietūs ypatingai užkliuvo britams, kai jis dešrainį valgė ne rankomis, o peiliu ir šakute. Politikas buvo kaltinamas „snobiškumu“, nors niekados nesistengė nuslėpti fakto, kad užaugo geroje aplinkoje. Tiesa, kai D.Cameronas dešrainį valgė su B.Obama, įrankių jis nenaudojo.