Savo poziciją N.Grunskienė išdėstė socialiniame tinkle „Facebook“.
„Tikiuosi, kad šiandien, jau kiek nurimus emocijoms po penktadienį priimto teismo sprendimo, kuriuo buvo išteisintas policijos pareigūnas, bus išgirsta ir tai: – visus sukrėtusio įvykio metu žuvo žmogus, kuris dėl savo sveikatos būklės staiga pasijuto susidūręs su grėsme ir nuo jos ėmė gintis taip, kaip sugebėjo.
Žmogus, kuris, deja, niekaip negalėjo logiškai, racionaliai, adekvačiai reaguoti į pareigūnų nurodymus ir jiems paklusti, – vienoje pusėje buvo dėl sveikatos sutrikimo labai pažeidžiamas, akivaizdžiai silpnesniojo pozicijoje esantis žmogus, kitoje – keturi fiziškai ir emociškai stabilūs, stiprūs, apmokyti, turintys patirtį bei įvairiomis priemonėmis ginkluoti policijos pareigūnai.
Dvi valstybės institucijos: prokuratūra ir policija, negali būti priešinamos, nes tai paranku tik tiems, kas sąmoningai renkasi nepaklusti įstatymui. Ne visuomenei ir ne teisingumui. Atskiras atvejis, kad ir koks skaudus jis visoms pusėms bebūtų, profesionaliai elgiantis, reikalauja atsiriboti nuo emocijų ir detaliai, objektyviai, nuosekliai viską įsivertinti.
Ikiteisminiam tyrimui vadovavusio ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio prokuroro siekis NĖRA nuteisti visą policiją, demotyvuoti pareigūnus panaudoti ginklą tuomet, kai tai būtina akistatoje su nusikaltėliu ar palaužti ginklą panaudojusį pareigūną siekiant neproporcingos bausmės. Jo tikslas – apginti pažeidžiamo, savimi negalinčio pasirūpinti žmogaus teisę į gyvybę. Kiekvieno iš mūsų, nes kiekvienas galime atsidurti tojo silpnojo padėtyje. Ir šią prokuroro poziciją aš nuoširdžiai palaikau“, – rašoma Lietuvos generalinės prokurorės žinutėje.