Šalies vadovas atkreipė dėmesį, kad vis mažiau gyventojų susiduria su kyšio reikalavimu, o įmonių vadovai jaučia daugiau atsakomybės už antikorupcinę aplinką, tačiau pabrėžė, kad neramina tai, jog mažai keičiasi labiausiai paplitusios korupcijos formos Lietuvoje: nepotizmas, politinių partijų narių protegavimas ir palankių įstatymų, naudingų atskiroms grupėms, priėmimas bei įgaliojimų viršijimas.
Todėl prezidentas akcentavo, kad ir toliau būtina stiprinti korupcijos prevencijos veiklą. Valstybės vadovas teigė kandidatams į ministrus kelsiantis reikalavimą stiprinti ne tik jų pavaldume būsiančių ministerijų atsparumą krizių ir karo atveju, bet ir plėsti antikorupcinę veiklą.
Susitikimo metu taip pat buvo aptarta tarnybos strategija 2025–2028 metams. Šalies vadovas pabrėžė, kad ją įgyvendinant būtina telkti atskirų institucijų gebėjimus ir resursus kompleksiniams nusikaltimams tirti, kai greta painaus, paslėpto po finansų technologijomis pinigų plovimo, sukčiavimo yra vykdomos ir korupcinės veikos.