„Nemanau, kad yra visai išmintinga išskaidyti (partijas – ELTA), jeigu jau kartą paskelbėte, kad susitiksite su visais. Reikėtų turbūt tą veiksmą taip ir atlikti“, – penktadienį „Žinių radijui“ teigė R. Tamašunienė.
„Manyčiau, kad vis dėlto reikėtų kviesti bent jau tas partijas, kurios turi parlamentarų Seime, ir taip dėlioti koaliciją. Pasakius „A“, reikia pasakyti ir „B“, nes tos nuoskaudos, ypač kalbant apie konservatorius, lieka. Matome, kaip vėliau vienoje ar kitoje situacijoje jie politiškai elgiasi“, – aiškino parlamentarė.
Visgi, ji neatmeta, kad LLRA-KŠS lyderis į susitikimą su šalies vadovu gali būti pakviestas jau po rinkimų.
„Po rinkimų bus daugiau aiškumo – dėliosis koalicijos ir opozicijos. Susitikimų tikrai bus daugiau. Nežinau, ar tai (susitikimai su G. Nausėda – ELTA) turi kažkiek įtakos rinkimams. Manau, kad gal ne“, – svarstė R. Tamašunienė.
Paklaustas, ar taip išskirdamas pagrindinę dabartinės valdančiosios daugumos partiją jis yra teisingas visų atžvilgiu, G. Nausėda teigė manąs, kad elgiasi tinkamai.
Reaguodamas į tokius pareiškimus, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sakė, kad tai akivaizdus šalies vadovo favoritizmas. Visgi, konservatorių lyderis akcentavo linkintis prezidentui sėkmės ir tikino neketinantis kelti problemų „tuščioje vietoje“.
Susitikimus su parlamentinių partijų lyderiais prezidentas pradėjo likus porai savaičių iki Seimo rinkimų. Šalies vadovas susitiko su socialdemokratų pirmininke Vilija Blinkevičiūte, „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ vadovu Sauliumi Skverneliu, Liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen, Laisvės partijai vadovaujančia Aušrine Armonaite bei Lietuvos regionų partijos pirmininku Jonu Pinskumi.