Pagrindinis Estijos NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės (angl. NATO Enhanced Forward Presence Multinational Battle Group, eFP BG EST) organizuotų pratybų tikslas buvo treniruoti Lietuvos, JAV oro pajėgų ir NATO Priešakinių pajėgų kovinių grupių dislokuotų Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje eFP BG karių gebėjimus planuoti ir koordinuoti artimą oro paramą.
Taip pat siekiant treniruotis sąveikos su draugiškomis pajėgomis organizavimą ir veiksmų koordinavimą vykdant oro atakos valdymą integruojant bataliono ugnies paramos priemones ir organinius žvalgybos elementus, kaip antrinė treniruojamoji auditorija buvo integruoti ir Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono Sunkiosios ginkluotės kuopos minosvaidžių ir Štabo kuopos Žvalgybos būriai.
Pratybos „Furious Wolf 24–1“ buvo vykdomos dviem etapais. Pirmojo etapo metu pratybų dalyviai buvo supažindinti su taktinių pratybų scenarijumi, vyko sąjungininkų ginkluotės, ekipuotės, naudojamų priemonių ir laivų ugnies galimybių pristatymas bei simuliuojamos laivyno ugnies kvietimo procedūrų pratybos.
Antrojo, pratybų etapo metu, Panevėžio gyventojai teritorijoje į rytus nuo miesto cento galėjo girdėti bei matyti skrendančius Baltijos oro policijos misiją sustiprinančius orlaivius, Lietuvos kariuomenės oro pajėgų sraigtasparnius ir bepilotį tolimųjų nuotolių lėktuvą MQ-9 Reaper, o sausumoje veikė kariai. Vadovaujantis taktinių pratybų planu Žvalgybos būrys vykdė rajono žvalgybą su tikslu identifikuoti aukštos vertės taikius ir rinkti informaciją apie priešo veiksmų imitavimo grupės simuliuojamus veiksmus.
Žvalgybos būrio surinkta informacija būdavo perduoda pratybų valdymo elementui, kuris gavęs savalaikę informaciją sudarydavo netiesioginės ugnies planus ir paskirstydavo imituojamus taikius sausumoje veikiančioms oro atakos valdymo grupėms arba minosvaidžių būriams.
Gerinant sąveika su NATO sąjungininkais ir partneriais tarptautinės oro atakos valdymo vienetų pratybos „Furious Wolf 24–1“ 2024 m. sausio 15 – vasario 2 dienomis vyksta Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Lietuvos kariai, nuolatos dalyvaudami tarptautinėse pratybose, įgyja neįkainojamos patirties ir gebėjimų sėkmingai vykdyti bendras operacijas su NATO sąjungininkais.