Dar prezidentas pridūrė – labai blogas įsivaizdavimas, kad dėl gerovės valstybės turi nemiegoti tik jis. Vienas žmogus situacijos pakeisti negali.
„Tai yra mūsų visų pareiga, noras, nes mes visi mylime savo valstybę ir norime, kad joje gyventi būtų ir lengviau, ir paprasčiau“, – taip G.Nausėda dėstė praėjusių metų pabaigoje, bet šios mintys neabejotinai aktualios ir šiemet.
Juk išeitų, kad visi savo valstybę mylintys piliečiai privalo atsikelti neišsimiegoję. O jei gali pasigirti kietu miegu, gal kitai valstybei dirba?
Nemiegantis ramiai G.Nausėda čia griežtas: jis pats kitai valstybei nedirba, nedirbo ir nedirbs.
Iki šiol informacija apie prezidentų miegą buvo už devynių užraktų. Bet G.Nausėda paslapties šydą praskleidė siekdamas visuomenę gerovės valstybės link vesti savo pavyzdžiu.
Tuo metu, pavyzdžiui, kadenciją baigusi prezidentė D.Grybauskaitė ne kartą minėjo griežtus saugumo reikalavimus, pagal kuriuos į viešumą neturi patekti jokia asmeninė informacija apie miego režimą.
Paklausta apie tai tuometė prezidentė atsakydavo lakoniškai: diena – darbui, naktis – miegui, tačiau užuominų apie D.Grybauskaitės miegą vis dėlto galima aptikti.
Ar pagalvojote, ką iš tiesų reiškia garsioji buvusios šalies vadovės frazė „nustokim krūpčiot“? Žinoma, kad žmogus krūpčioja ir neramiai miegodamas.
Tad kur mus visus būtų nuvedę raginimai ramiai miegoti?