Seimo komitetų vadovybė bus tvirtinama vėliau, kai pirmininkus ir pavaduotojus išrinks komitetų nariai.
Valdančiosios partijos yra paskelbusios, ką siūlys vadovauti komitetams.
Konservatoriai Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku siūlo skirti Lauryną Kasčiūną, Sveikatos reikalų komiteto vadovu – Antaną Matulą. Į Europos reikalų komiteto vadovus siūloma Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, į Užsienio reikalų komiteto – Žygimantas Pavilionis.
Kultūros komitetui vadovauti siūlomas Vytautas Juozapaitis, Socialinių reikalų ir darbo komitetui – Mindaugas Lingė, Teises ir teisėtvarkos komitetui – Stasys Šedbaras, Biudžeto ir finansų komitetui – Mykolas Majauskas, Aplinkos apsaugos komitetui – Aistė Gedvilienė, Ekonomikos komitetui – Kazys Starkevičius.
Liberalų sąjūdis Kaimo reikalų komiteto pirmininku siūlo skirti Viktorą Pranckietį, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto vadovu – Ričardą Jušką. Į naujai ketinamo steigti Ateities komiteto vadovo pareigas frakcija siūlo Raimundą Lopatą.
Laisvės partija Švietimo ir mokslo komiteto pirmininku siūlo skirti Artūrą Žukauską, Žmogaus teisių komitetui vadovauti siūlo skirti Tomą Vytautą Raskevičių.
Audito komiteto vadovas kol kas nebus skiriamas, valdantiesiems ir opoziciniams valstiečiams susikirtus dėl jo vadovybės.
Seimo statutas numato, kad kiekvienas Seimo narys, išskyrus Seimo pirmininką ir premjerą, turi būti kurio nors komiteto narys.
Į Seimo Europos reikalų komitetą (ERK) skiriami parlamentarai dirba ir kitame šakiniame komitete. Įprastai ERK būna didžiausias komitetas, šioje kadencijoje jį sudaro 25 Seimo nariai.
Kitų komitetų narių skaičius svyruoja tarp aštuonių–trylikos parlamentarų.
Laikinasis premjeras Saulius Skvernelis taps Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariu, kai prisieks nauja Vyriausybė.