D.Šakalienė internete vaizduojama su nacistinės Vokietijos uniforma, taip pat – su taikiniu ant kaktos. Kai kurie komentatoriai ragina fiziškai susidoroti su Seimo nare.
„Iš vienos pusės man iš tiesų gaila tų žmonių, kurie suklaidinti sąmokslo teorijų jautė pyktį, priešiškumą, neapykantą mano atžvilgiu ir norėjo man pakenkti, ar mano šeimos nariams, tačiau iš kitos pusės, vis dėlto žmonės turi atsakyti už savo veiksmus“, – „Lietuvos ryto“ televizijai sakė D.Šakalienė.
Iš karto po grasinimų, policija ėmėsi papildomų apsaugos priemonių politikei apsaugoti. Dalis jų tęsiamos iki šiol.
„Man iš tikrųjų buvo sunku ir mano sveikata neatlaikė tuo metu, didžiausias sukrėtimas buvo suvokti, kad mano mylimoje valstybėje, demokratinėje šalyje tave gali visiškai nekaltai užsipulti ir kaltinti protu nesuvokiamais nusikaltimais“, – pripažįsta Seimo narė.
D.Šakalienei grasinta, kai visuomenėje kilo audringa reakcija dėl vaiko teisių apsaugos specialistų darbo ir situacijų, kuomet iš šeimų buvo paimami vaikai. Žmonių reakcija kai kuriems politikams priminė Garliavos skandalo įvykius.
Stasys Šedbaras tuomet taip pat sulaukė daugybės grasinimų.
„Užteko vienoj televizijos laidoj pasakyti, kad gerbiamieji, yra įsiteisėję teismų sprendimai dėl mergaitės perdavimo ir jie turi būti gerbiami ir vykdomi. Tai čia po vienos frazės. Tą patį vakarą aš išvykau į komandiruotę Madride ir pasipylė žinutės. Tiesiog buvo jau fizinio susidorojimo grasinimai“, – „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo S.Šedbaras.
Seimo narys sako labiausiai nerimavęs dėl šeimos saugumo. Pats vaikščiojo su ginklu.
„Mes, kurie ypač dirbę vidaus reikalų sistemoje turim tam tikras priemones, jų nedemonstruojam, kaip Kęstutis Pūkas, tai tam tikra prasme net psichologiškai tu gerai jautiesi ir tie žmonės jaučia.
Ir jeigu tai būtų kėsinimasis į šeimą, vaikus, žmoną, matyt, kad atitinkamai ir reaguotume“, – sakė S.Šedbaras, pripažinęs, kad su savimi nešiojasi ginklą.