Prisiminimais dalinosi „Sąjūdžio žinių“ kūrėjai ir Sąjūdžio bendražygiai.
Pirmasis „Sąjūdžio žinių“ redaktorius Arvydas Juozaitis prisiminė, jog ypač svarbų vaidmenį leidžiant „Sąjūdžio žinias“ atliko fizikai: „Fizikai darė stebuklus. Vietoj formulių, lentelių jie spausdindavo rašinius.“
Tuo metu profesorius Vytautas Landsbergis pasakojo, jog pradėjus leisti „Sąjūdžio žinias“, sutarta, jog negalima leidinio pardavinėti, tačiau žmonės patys pradėjo aukoti, kad jo leidimas nenutrūktų.
„Mes dalinome, dovanojome žmonėms [„Sąjūdžio žinias“] ir žmonės aukojo pinigus. Sąjūdis pasidarė kaip bažnyčia“, – sakė V. Landsbergis.
Sąjūdžio informacinės agentūros sumanytojas Rimantas Kanapienis aiškino, jog poreikis stiprinti informacijos sklaidą atsirado dėl išaugusios paklausos.
„Sąjūdžio informacinė agentūra gimė dėl to, kad buvo labai reikalinga. 1988-ųjų rudenį mus tiesiog užplūdo labai daug žurnalistų ir mes nebuvome pasiruošę. Žurnalistai, ypač iš užsienio, skambindavo dieną naktį“, – prisiminė R. Kanapienis.
„Sąjūdžio žinios“ – Sąjūdžio informacijos agentūros biuletenis – pradėtos leisti 1988-ųjų birželio 13 dieną. Jos buvo leidžiamos nelegaliai ir nereguliariai, vadinamuoju samizdato principu, perrašinėjamos ranka. Leidinio redaktoriais buvo A. Juozaitis, Juozas Glinskis ir kiti.