Pagrindinėje šio mikrorajono gatvė – A.Juozapavičiaus prospekte nuo pietų porai valandų buvo uždaryta dalis eismo. Ja žygiavo, dviračių pedalus mynė, motociklais, kartingais, specialiais autobusais ar arklių traukiamais vežimais važiavo tūkstančiai Šančiuose gyvenančių, dirbančių, besimokančių bei laisvalaikį leidžiančių žmonių.
Daugelis „Šančinės“ pavadintos šventės dalyvių buvo su kaukėmis. Parade dalyvavo per 20 šiame rajone įsikūrusių kolektyvų ir keli tūkstančiai dalyvių.
Daugelis „Šančinės“ pavadintos šventės dalyvių buvo su kaukėmis. Parade dalyvavo per 20 šiame rajone įsikūrusių kolektyvų ir keli tūkstančiai dalyvių.
Vienas originaliausių parado akcentų – kompozitoriaus Vidmanto Bartulio specialiai šiai progai sukurtas kūrinys, kuriam dirigavo pats maestro.
Šančiuose įsikūrę baldų gamintojai specialiu transportu judėjo su liaudiško ansamblio muzikantais. Originalus ir meniškas buvo Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centro ir Baltijos cirko atstovų pasirodymas eitynėse.
Šventės organizatoriai į tradicija tapusią Šančių bendruomenės šventę „Šančines“ šįmet kvietė ateiti ne tuščiomis, o rankose laikant kėdę ir kartu sudalyvauti eitynėse bei kartu švęsti bendrystę. Todėl paradas ir buvo pavadintas ,,Kėde".
Eitynės prasidėjo nuo Šančių poliklinikos ir tęsėsi iki Panemunės tilto.
Žemųjų Šančių bendruomenės nariai ne vieną savaitę repetavo ruošdamiesi šiai šventei. Eitynėms net buvo sukurta choreografija, paruošti šokiai.
Šančiškiai kėdę, kaip pagrindinį šventės akcentą, pasirinko dėl to, kad jis – saugios ir asmeninės erdvės simbolis.
Savo namų dalį išnešę į bendrą erdvę, jie skelbė, kad, kaip bendruomenės nariai, šančiškiai savo mieste jaučiasi kaip namuose.