Į geriausių dešimtuką pateko Kembridžo universitetas (trečia vieta), Londono universiteto koledžas (ketvirta vieta), Londono imperatoriškasis koledžas (penkta vieta) ir Oksfordo universitetas (šešta vieta).
JAV aukštojo mokslo įstaigos Masačusetso technologijos institutas ir Harvardo universitetas atitinkamai užėmė pirmą ir antrą vietą reitinge. JAV universitetai užėmė ir likusias dešimtuko vietas.
Didžiosios Britanijos Edinburgo universitetas per metus pakilo iš 21 į 17 vietą, o Londono karaliaus koledžas (King's College London) pakilo iš 26 į 19 vietą. Geriausių penkiasdešimtuke yra aštuoni Didžiosios Britanijos universitetai, o šimtuke - 18. Apklausus 27 tūkstančių absolventų darbdavius iš viso pasaulio, paaiškėjo, kad Oksfordo ir Kembridžo absolventai yra labiausiai pageidaujami darbuotojai.
Vis dėlto, Didžiosios Britanijos universitetai mokslinių tyrimų srityje atsilieka nuo JAV aukštųjų mokyklų. Į dažniausiai moksliniuose darbuose cituojamų universitetų trisdešimtuką pateko tik Kembridžo universitetas, o į penkiasdešimtuką - Londono universiteto koledžas, Oksfordo universitetas ir Londono imperatoriškasis koledžas.
QS atstovas Johnas O'Leary sakė, kad Didžioji Britanija į savo aukštąsias mokyklas investuoja mažiau nei Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) vidurkis, todėl, jei tai nepasikeis, nerealu tikėtis, kad jos universitetai ateityje pirmaus pasaulyje.