Baigusi Panevėžio 2-ąją vidurinę mokyklą, Daina pasirinko istorijos studijas Vilniaus universitete.
Įkvėpta prof. P. Dundulienės, dar studijų metu susidomėjo etnografija ir pasirinko etnografo specializaciją.
Po studijų grįžusi į Panevėžį kurį laiką darbavosi Lietuvos žemdirbystės instituto Upytės bandymų stotyje, o nuo 1990-ųjų iki 2016 metų dirbo Panevėžio kraštotyros muziejuje.
Jos iniciatyva muziejuje įkurtas Etninės kultūros skyrius, kuriam Daina ilgus metus vadovavo.
Dainos profesionalumas ir sumanumas ypač prisidėjo prie skyriaus veiklos išplėtimo: ji organizavo etnografines ekspedicijas į Panevėžio rajono miestelius ir kaimus, rinko medžiagą apie kalendorinius ir šeimos papročius, ypač gilinosi į mūsų krašto laidotuvių tradicijas, pradėjo filmuoti, pati kūrė vaizdo filmus apie Panevėžio krašto žmones ir papročius: „Bikino alus“, „Velykų būgnai“.
Mėgo humorą ir būdama šmaikšti Daina mokėjo prakalbinti žmones, jie lengvai atsiverdavo – išpasakodavo, išdainuodavo, išrodydavo savo gyvenimą.
Dar universitete Daina įsijungė į Istorijos fakulteto romuvos sąjūdį, Panevėžyje prisidėjo prie Liaudies dainos klubo veiklos. Su šio klubo bičiuliais dalyvavo Baltijos kelio akcijoje, Panevėžio sąjūdžio renginiuose, Sausio 13-osios įvykiuose.
„Liga palaužia ir stipriausius. Išlydėdami kolegę Amžinybėn, su meile prisimename jos kūrybingą ir neramią sielą. Šviesios tau kelionės Anapilin, miela Daina“, – rašoma Kraštotyros muziejaus pranešime.
Atsisveikinti su D. Snicoriūte bus galima trečiadienį, birželio 21 dieną, Švč. Trejybės bažnyčios Angelų salėje, nuo 9 iki 16 val. 16 val. išlydėjimas į Kristaus Karaliaus katedros kapines.