Dalis pasirodymų dar spėjo išvengti lietaus, o vėliau naktinėtojai spietėsi uždarose erdvėse. Planus teko keisti laukusiems ispanų šiuolaikinio cirko trupės „UpArte“ pasirodymo Kalnų parke, renginių prie Baltojo tilto ir kai kuriose kitose atvirose erdvėse.
Tačiau viena spalvingiausių akcijų, sumanyta Japonijos ambasados Lietuvoje ir Lietuvos nacionalinio muziejaus, įvyko! „Kultūros nakties“ proga į Vilnių net iš Japonijos specialiai atvyko šintoizmo propaguotojai, pakvietę miestiečius įsitraukti į retai už Tekančios saulės šalies ribų rengiamą japoniškos šventyklėlės MIKOŠI nešimo Vilniaus gatvėmis eiseną.
Festivalio traukos tašku tradiciškai tapo ir Valdovų rūmų kiemas, pakvietęs į spalvingą koncertą, kuriame susitiko šiuolaikinė muzika ir džiazas, opera ir gospelas. Nepaisydami lietaus, fortepijono muzikos mėgėjai traukė į pamėgtą „Kultūros nakties“ ciklą Lukiškių aikštėje „Juodais baltais“. Muzika skambėjo kavinėse, muziejuose, bažnyčiose.
Šiemet pirmą kartą po miestą pasklido ir festivaliui atrinkti penki skirtingų sričių jaunosios kartos menininkų renginiai – nuo instaliacijų iki elektroninės muzikos. Žinomi bei pradedantys savo kūrybos kelią muzikos, kino, teatro, literatūros ir vizualiojo meno atstovai buvo kviečiami parodyti savo talentus naujoje Vilniaus laisvalaikio erdvėje – Vingrių skvere iškilusioje kelių aukštų scenoje.
Melomanus džiugino net 20 skirtingo žanro koncertų – nuo džiazo „Verandoje“ ir reivo „Paviljone“ iki lopšinių salėje „SODAS 2123“, šiuolaikinės elektroakustinės muzikos Radvilų rūmų muziejaus rūsyje, grigališkųjų giesmių Kryžiaus bažnyčioje. O „Natų knygynas“ pakvietė visus norinčius paimprovizuoti.
Visus „Kultūros nakties“ veikėjus – menininkus ir mokslo aistruolius, mažus ir didelius naktinėtojus, publiką ir kūrėjus – suvienijo smalsumas ir kūrybos džiaugsmas.