„Girdėsite gyvai atliekamą kino muziką, o ekrane matysite tai, ką nufilmavome lapkritį. Bet tai tik nedidelė dalis kelionės, – mūsų laukia ilgas kelias į „Vilniaus Pokerio“ filmą, kurį aš svajoju ir siekiu sukurti. Tai, kad jūsų čia yra tiek daug, įkvepia nesustoti ir eiti toliau“, – miniai nuoširdžiai dėkojo režisierius.
Netrukus Vilniaus kino klasterio erdves užliejo 20-ies muzikantų džiazo orkestro „Vilnius JJAZZ Ensemble“ gyvai atliekama muzika, kurios autoriai Kipras Mašanauskas ir Jievaras Jasinskis tapo D. Ulvydo bendražygiais siekiant R.Gavelio idėjas įgarsinti ir pateikti šių dienų kontekste.
Režisierius į sceną sugrįžo dar tris kartus. Kiekvieno išėjimo metu publikai buvo atskleista vis daugiau kino aikštelės užkulisių.
„Kinas yra komandinis darbas, – žmonės, su kuriais dirbame, yra viso ko pagrindas, be jų nebūtų nieko. Kine pagrindiniai filmo aktoriai yra sudėtingiausia paieškų dalis, nes juos surasti labai nelengva, – patirtimi dalinosi D. Ulvydas. – Turi įvykti chemija, bet man pavyko, aš jums galiu pristatyti aktorius, kurie yra „Vilniaus Pokerio“ centras“.
Scenoje pasirodę kino aktoriai Algirdas Dainavičius ir Agata Suduiko buvo sutikti karštais aplodismentais, prie jų ir koncerto solistų Kotrynos Juodzevičiūtės bei Andriaus Paulavičiaus prisijungė Jonas Mašanauskas, legendinės dainos „Senieji Vilniaus stogai“ atlikėjas. Garbingo amžiaus dainininkas publiką nustebino šiltu ir pakiliu pasirodymu, kurio metu kartu su su A. Paulavičiumi skandavo: „Vilniau, tu jaunas!“.
Šis šūkis projektą „Vilniaus Pokeris“ lydi ne atsitiktinai. Vilniaus miesto savivaldybės inicijuotą jubiliejaus šventės programą „Vilnius 700“ kuruojanti Vilniaus turizmo ir plėtros agentūra „Go Vilnius“ ir jų šūkis „Vilnius 700 metų jaunas“ skleidžia svarbią žinią, kurią režisierius koncerto pabaigoje pristatė dar kartą. Į žodį jaunas telpa labai daug: Vilnius kuriantis, energingas, savitas, didelis ir mažas, naujas ir senas, pilnas šurmulio ir ramus, galingas ir jaukus.
Šįkart publikos laukė itin graži staigmena. Susirinkusieji į Vilniaus kino klasterio erdves netrukus pastebėjo kino miestelio ekspozicijos dalį, kurią dažniausiai galima išvysti „Oskarų“ ar „Grammy“ apdovanojimų teikimo ceremonijose.
Žiūrovus ir dalyvius filmavo programuojamo kameros judesio robotas, o filmuotą medžiagą iškart vietoje montavo CINESKOPĖ meistrai. Jų dėka, po valandos, skambant paskutinei dainai ekranuose pasirodė pats svarbiausias kino filmo „Vilniaus Pokeris“ personažas – Vilnius.
„Šis nuostabus naujasis Vilniaus miesto orkestras, mano idėjos, aktoriai, kinas be jūsų būtų niekas. Jūs esate mūsų visų variklis ir įkvėpėjai. Ačiū ir dėmesio į ekraną!“, – išlydėdamas renginio svečius, D.Ulvydas jiems pateikė dar vieną siurprizą.
Paskutinio kūrinio metu, lankytojai ekrane išvydo save ir taip tapo „Vilniaus Pokerio“ aktoriais.