Parodoje meistrė pristatys daugiau kaip aštuonias dešimtis margučių. Tai senais tradiciniais raštais vaškuoti žasų ir vištų kiaušiniai. Autorė drąsiai derina margučių spalvas, įkvėpimo semdamasi iš gamtos.
Meistrei raštus dažniausiai padiktuoja pati kiaušinio forma. Astai gražiausi senieji margučių raštai, kurių ji ieško muziejuose, o persipiešusi komponuoja ant savo margučių.
„Taškelis, brūkšnelis, du taškeliai, penki brūkšneliai – tai nesibaigiantis šokis ant kiaušinio lukšto. Taip gimsta paukščio pėdelės, saulutės, žalčiukai, rūtelės sūkuriukai, ir paprastas vištos, anties ar žąsies kiaušinis tampa margučiu. O kiekvienas ženklelis neša savo žinią: linkiu Tau sveikatos, laimės, skalsos...‘‘ , – aiškina meistrystės paslaptis A. Grušelionienė.
Visus savo margučius ji išdalina ar išdovanoja, džiaugdamasi, kad jie nedulka lentynose ar dėžutėse. Dauguma išmargintų kiaušinių – skirti vaikams ir atlieka slaptą misiją: pakviesti imti į rankas kiaušinuką, susikaupti ir pradėti nesibaigiantį vaško taškelių ir brūkšnelių šokį, taip tęsiant šimtmečius skaičiuojančią tradiciją.