Mat didžiausias šios daryklos išskirtinumas – tai gamybinių, edukacinių bei laisvalaikio erdvių sujungimas. Tai vieta, kurioje vyksta alaus ir kultūros renginiai.
Atsidarius senąją Klaipėdos architektūrą išoriškai ir naujųjų laikų modernumą vidumi atspindinčiai „Švyturys Brewery“, visi, užsukę į senamiestį, gali tapti įvairių renginių ir muzikos koncertų svečiais, paragauti ne tik pajūrio, bet ir pasaulio virtuvių patiekalų, padegustuoti alaus darykloje gaminamos produkcijos, iš arti susipažinti su jo gamybos procesu ir apžiūrėti aludarystės raidą atskleidžiančią ekspoziciją.
„Žmonės laukia tokių vietų ir jas visada noriai išbando. Ši atsinaujinusi, bet miestiečiams puikiai žinoma darykla atvėrė erdvę, skirtą ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, įdomiai praleisti laisvalaikį. Tokio objekto visi labai laukėme“, – teigė R.Savickienė.
Klaipėdos TKIC vadovė įsitikinusi, kad naujai besikuriančių erdvių sėkmę pirmiausia lemia orientacija į vietinius gyventojus. Būtent jie gali tuos objektus lankyti visus dvylika mėnesių per metus ir tik šių lankytojų srautas gali būti garantuotas.
„Ši darykla glaudžiai susijusi su miesto istorija – tai atspindi ir atviras aludarystės šiame krašte istorijos muziejus, ir kraštui būdingo gėrimo vartojimo kultūros puoselėjimas. Juk Klaipėda vadinama švyturių šalimi, tad ir rekonstruotos „Švyturys Brewery“ alaus daryklos atidarymo miestiečiai labai laukė“, – kalbėjo R. Savickienė.
TKIC vadovė pripažino, kad svečiams iš kitų miestų ar šalių taip pat svarbu pasiūlyti patrauklių erdvių, kuriose malonu pabūti, pailsėti ar atrasti kažką naujo. Taigi atidarant bet kurį naują objektą svarbu apgalvoti, kaip jis pritrauks ne tik miestiečius, bet ir turistus.