Parodoje eksponuojamos kelios dešimtys įvairios tematikos fotografijų, tarp kurių galima išvysti politinio gyvenimo epizodus, kasdieninio gyvenimo akimirkas ar vaizdingus peizažus.
Anot M. Ambrazo, neplanuota paroda gimė jo žmonos ir Savicko galerijoje savo biurą įkūrusio europarlamentaro Petro Auštrevičiaus iniciatyva. Seniausia parodoje eksponuojama fotografija padaryta maždaug prieš dešimtmetį, naujausi kadrai užfiksuoti dar šiemet.
„Spaudos fotografų konkursuose su fotografijomis absoliučiai nieko negalima daryti - kaip yra, taip ir turi būti. Kadangi čia tokio reikalavimo nėra, todėl pristatomos nuotraukos yra šiek tiek
pagražintos. Kaip aš sakau, įberta šiek tiek E621 skonio stipriklio“, - pasakoja fotografas, pelnęs ne vieną Lietuvos spaudos fotografų klubo apdovanojimą.
M. Ambrazas baigė tuometinę Vilniaus 47-ąją profesinę technikos mokyklą, profesionaliu fotografu pradėjo dirbti nuo 1981-ųjų. Fotografuoti spaudai M. Ambrazas ėmėsi nuo 1991 m., jis yra dirbęs
fotokorespondentu žurnale „Veidas“, laikraščiuose „Respublika“, „Vilniaus laikraštis“ ir kituose leidiniuose. Pastaruosius ketverius metus M. Ambrazas dirba naujienų agentūros ELTA fotokorespondentu.
Fotografas yra nuolatinis spaudos fotografų klubo metinių parodų ir apdovanojimų dalyvis, po du kartus laimėjęs „Auksinio kadro“ ir „Kolegų“ prizus.
Nuo 2011-ųjų Prezidentūroje eksponuojama M. Ambrazo ir kauniečio istoriko Rūsčio Kamuntavičiaus parengta paroda „Lugano ežero pakrančių menininkų palikimas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“, kurioje įamžinti šveicarų architektų ir menininkų kūriniai buvusioje LDK. Gausios dokumentinės medžiagos apie garsius šveicarų architektus ir menininkus, dirbusius LDK, yra surinkęs garsus šveicarų kilmės literatūros istorikas, publicistas, Lietuvos telegramų agentūros ELTA steigėjas profesorius Juozas Eretas (Joseph Ehret, 1896-1984).