Indijos ragos muzikos improvizacijos per Debashisho pasirodymus neturi ribų – niekuomet neišgirsime dviejų visiškai vienodų pasirodymų, o instrumentų skleidžiami garsai kiekvieną kartą tampa nauju patyrimu tiek pačiam atlikėjui, tiek jo klausytojams. Daugiaspalviuose Debashisho kūriniuose darniai susilieja praeities muzikos tradicijų galia, dabarties muzikos rafinuotumas ir inovatyvus požiūris.
Indijos muzikos revoliucionieriumi vadinamas D. Bhattacharya yra atradęs naują grojimo Indijos gitara (slide guitar) techniką ir sukūręs pirmąją mokymo groti Indijos klasikine gitara programą. Maža to, Debashishas yra bene vienintelis žmogus, sukūręs savo „Gitarų trejybę“. Šios gitaros, pakrikštytos "Chaturangui" (22 stygų) , "Gandharvi" (14 stygų) ir "Anandi" (6 stygų ukulėlė - havajietiška mažoji gitara) vardais, reprezentuoja tris instrumentų kartas ir tęsia tūkstantmečių muzikines tradicijas.
Platus Debashisho muzikos supratimas lėmė tai, kad jis tapo daug įrašinėjamu artistu, nesvarbu, ar tai būtų Indijos, ar klasikinė, džiazo, bliuzo, folkloro, ar naujoji muzika. Jis bendradarbiauja su garsiausiais Indijos muzikos atstovais – visame pasaulyje žinomu vokalistu, dvasiniu ir muzikos guru Ajoy Chakrabarty bei gyva klasikinės Indijos gitaros legenda Brij Bhushanu Kabra.
Jis dirbo su garsiais pasaulio maestro Ustadu Zakiru Hussainu iš Indijos, Johnu McLaughlinu iš Monako, Bobu Brozmanu iš JAV, Indijoje pasirodo su garsiuoju Ravi Shankaru. Debashisho pasirodymai rodomi per žinomiausiais pasaulio televizijas (CNN, ABC, BBC ir kt.), transliuojami radijuje, jis koncertavo JAV, Kanados, Europos ir Afrikos džiazo, pasaulio muzikos, folkloro bei Indijos nacionaliniuose gitarų festivaliuose, surengė daugiau kaip 3 000 koncertų visame pasaulyje, išugdė per tūkstantį mokinių, įrašė 15 albumų, kurių trys sulaukė tarptautinių apdovanojimų.
Indijos muzikos revoliucionierius yra atradęs naują grojimo gitara (slide guitar) techniką ir sukūręs pirmąją mokymo groti Indijos klasikine gitara programą. Maža to, Debashishas yra bene vienintelis žmogus, sukūręs savo „Gitarų trejybę“ (angl. Trinity of slide guitars). Šios gitaros, pakrikštytos "Chaturangui" (22 stygų) , "Gandharvi" (14 stygų) ir "Anandi" (6 stygų ukulėlė - havajietiška mažoji gitara) vardais, reprezentuoja tris instrumentų kartas ir tęsia tūkstantmečių muzikines tradicijas.
D. Bhattacharya muzika – tai pozityvi energija, išvalanti ir atgaivinanti mintis, gydanti žaizdas ir raminanti sielą. Jos galima pasiklausyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=g6X7Qk_CzAA https://www.youtube.com/watch?v=yTb740opU6M
Balandžio 14 d. 19 val. D. Bhattacharya koncertuos Vilniaus mažajame teatre, balandžio 15 d. 19 val. - Kauno muzikiniame teatre, balandžio 16 d. 19 val. - Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje ir tiesioginė koncerto transliacija per radiją „Laisvoji banga“.