Jie apėmė lauko akmenų ir plytų mūro pamatų, klėties rąstų sienų restauravimą, medinės gegninės stogo konstrukcijos remontą, buvo įrengta nuogrinda, atnaujintos perdangos sijos, durys, pagal išlikusias autentiškas detales pagaminti trūkstami kalvio darbo elementai (rankenos, vyriai). Restauruotas prieklėtis su kolonomis ir tvorelėmis, vidaus laiptai, pagal ikonografinę medžiagą atkurta čerpių stogo danga, įrengta žaibosauga. Darbus vykdė UAB „Vigada“.
Gimtuosius B.Sruogos Baibokus aplankyti galima iš Vabalninko važiuojant Biržų kryptimi ir stabtelėjus septintajame kilometre. Tai rašytojo tėviškė, nors nėra Sruogų tėvonija.
Sodyba nuo seno priklausė Šalčiams, kurie neturėjo vaikų. Jiems mirus, Pranciškus Sruoga paveldėjo Šalčiaus ūkį, vedė Agotą Lomanaitę, su ja susilaukė penkių sūnų – Juozapo, Adolfo, Aniolo, Boleslovo (Balio) ir Kazimiero.
Rašytojas Baibokuose dažniausiai lankydavosi per šventes su dukra Dalia ir rašytoju Vincu Krėve. Vėliau Baibokus paveldėjo Balio brolis Aniolas. Jo žmona Salomėja sodyboje gyveno iki mirties 2004 metais.
Deja, iki šių dienų, iš vienuolikos sodybos pastatų išlikę tik keli. Rąstinis namas sovietmečiu buvo apkaltas lentelėmis, pristatyta veranda, pakeisti langai. Neišliko vėjo malūnas, stovėjęs kitoje kelio Vabalninkas – Biržai pusėje.