2013 m. L.Prouvost buvo įteiktas prestižinis Turnerio prizas, kasmet skiriamas geriausiems Didžiosios Britanijos kūrėjams, dirbantiems vizualiųjų menų srityje (tarp Turnerio prizo laimėtojų tokios pasaulinio meno žvaigždės kaip Steveás McQueenas, Anishas Kapooras, Damianas Hirstas). 2011 metais ji buvo apdovanota kitu itin svarbiu meno prizu – „Max Mara Art Prize for Women“, skiriamu šiuolaikinio meno kūrėjoms.
Laure Prouvost šiuo metu yra laikoma viena garsiausių šiuolaikinių pasaulio menininkių, jos paroda „Rupert“ meno ir edukacijos centre taps vienu svarbiausių reiškinių Lietuvos kultūros padangėje 2015 metais.
Ambicingą menininkės projektą sudaro dvi dalys. Viena jų – architektų Onos Lozuraitytės ir Petro Išoros suprojektuotas požeminis tunelis, skirtas filmo „Burrow Me“ prezentacijai ir peržiūroms, kita – „Rupert“ galerijos erdvei sukurta unikali atmosferiška instaliacija su originaliais menininkės kūriniais, sukurtais specialiai šiai parodai.
Filme, supriešindama pasakotojo ir stebėtojo santykį, menininkė kuria pasaulį, kuriame veikia žiūrovo vaizduotė. Tikėtina tampa neįtikėtina, o neįtikėtina – tikėtina. Filmui dedikuota „ola“ (burrow) leis žiūrovui visapusiškai pasinerti į kūrinio kontekstą – sujungdama filmo erdvę su instaliacijos erdve, menininkė suteiks žiūrovams galimybę pabuvoti apsukriai surežisuotoje aplinkoje, požeminiame kino teatre.
Savo filmais ir instaliacijomis L.Prouvost siekia atkreipti žiūrovų dėmesį į kasdieniškas ir nuspėjamas kalbos, vaizdo ir pasaulio suvokimo reikšmes. Sparčiai judančių vaizdų, nurodomųjų tekstų, bei garso intarpų pagalba manipuliuodama jutimais, menininkė tiesiogiai kreipiasi į žiūrovą ir suteikia jam išskirtinę fizinę patirtį. Projektą kuruoja „Rupert“ centro direktorė Justė Jonutytė. Ekspoziciją bus galima pasižiūrėti liepos 17 – rugsėjo 6 dienomis trečiadieniais- sekmadieniais nuo 12 valandos.
„Rupert“ yra projektų pagrindu veikiantis tarpdisciplininis edukacijos, rezidencijų ir parodų centras. Architekto Audriaus Ambraso suprojektuotas „Rupert“ pastatas duris atvėrė 2013 metų liepą. Pastate veikia parodų ir projekcijų erdvė, nuolat vyksta paskaitos ir reziduoja Lietuvos ir užsienio menininkai, kuratoriai ir kultūros vadybininkai. „Rupert“ parodų erdvė—vieta, kurioje vyksta unikalios meno laboratorijos ir atviros paskaitos, yra rodomos netradicinės šiuolaikinio meno parodos bei video ir juostiniai filmai.