Šiuo metu kometos matomumas siekia +7,5 ryškį, taigi ją įmanoma pamatyti su žiūronais, o atrodo ji kaip blyški dėmė (plika akimi „uodegą“ pamatyti vargu ar pavyks). Geriausia kometą stebėti iškart po saulėlydžio, o pirmadienį ji dangaus skliaute prasilenks su Arktūru – trečia pagal ryškumą naktinio dangaus žvaigžde Jaučiaganio žvaigždyne, taigi kometą atrasti bus itin lengva. Tiesa, dangaus stebėtojams gali trukdyti vis pilnėjantis Mėnulis.
Prognozuojama, kad mėnesio pabaigoje kometa turėtų pasiekti +6 ryškį, taigi bus dar geriau matoma, tiesa, tuomet ja galės grožėtis jau tik pietinio pusrutulio gyventojai, mat kometa turi labai neįprastą orbitą.
Šią kometą 2015-ųjų lapkričio 3 dieną atrado projekto „Catalina Sky Survey“ astronomas Jessas Johnsonas, jo garbei šis dangaus kūnas ir pavadintas. Tuo metu ji buvo už 6,17 astronominiu vienetų (apie 923 mln. km) nuo Žemės, o jos ryškumas tebuvo +17.
Panašu, kad tai bus pirma ir vienintelė kometos Comet V2 Johnson kelionė į vidinę Saulės sistemos dalį, kadangi jos orbita yra hiperbolės formos – apskriejusi saulę ji veikiausiai bus išspjauta iš Saulės sistemos.
Parengta pagal Nationalgeographic.com ir Phys.org inf.