Besirenkantieji elektrinius dantų šepetėlius pabrėžia, jog jie ne tik padeda užtikrinti kokybišką dantų priežiūrą, bet ir taupo laiką. Elektrinio dantų šepetėlio galvutė sukasi itin greitai, tad dviejų minučių pakanka pašalinti daugiau nei 99 proc. apnašų.
Įprastai, elektriniai dantų šepetėliai turi skirtingų funkcijų, reguliuojamas jų galingumas ir greitis. Elektrinis dantų šepetėlis su vibruojančia šepetėlio galvute užtikrina paprastesnį, efektyvesnį ir kokybiškesnį dantų valymąsi.
Ne visuomet naudoja tinkamai
Nors elektriniai dantų šepetėliai – itin patogūs, pirkėjams, nusprendusiems tokį įsigyti ar įsigijusiems anksčiau, tenka spręsti ir keletą problemų: pirma, išsirinkti tinkamą, kokybišką elektrinį šepetėlį, antra, laiku įsigyti papildomų elektrinių dantų šepetėlių galvučių, kurios, įprastai, nėra pigios.
Elektrinio dantų šepetėlio „Nandme“ gamintojai klientams pasiūlė išeitį – elektrinį dantų šepetėlį ir rinkinį su 12 papildomų elektrinio dantų šepetėlio galvučių.
Pavyzdžiui, „Nandme“ gamintojo dantų šepetėlis („Nandme NX 7000“) įkrautas veikia 365 dienas, galima nustatyti tris greičio ir penkis valymo režimus, jis gali atlikti 41 tūkst. judesių per minutę (įprastu dantų šepetėliu per minutę įprastai atliekama 300 iki 600 judesių).
Vartotojų nuomonė ir profesionalių odontologų verdiktas tik patvirtina – „Nandme“ prekės ženklo kūrėjų sprendimas kartu su elektriniu dantų šepetėliu parduoti 12 keičiamų galvučių rinkinį – pasiteisina, mat šepetėlio galvutės keitimas kas kelis mėnesius išties turi įtakos dantų būklei.
Tiesa, toks gamintojo ėjimas sukėlė ir abejonių: juk kiti prekių ženklai papildomai parduoda šepetėlių galvutes, kad uždirbtų, o „Nandme“ kartu su elektriniu šepetėliu siūlo 12 galvučių rinkinį – galbūt, gaminio kokybė abejotina?
Buvo svarstančiųjų, kad, galbūt, 12 šepetėlių galvučių – per daug, o jų keitimas kartą per pusmetį taip pat nepadarytų jokios žalos dantimis. Arba kad nusprendus nebenaudoti „Nandme“ dantų šepetėlio, likusias dantų šepetėlio galvutes tektų tiesiog išmesti, o tai per brangu.
Šio elektrinio dantų šepetėlio gamintojai išsklaidė visus nuogąstavimus. Nors „Nandme“ yra gana naujas žaidėjas rinkoje, jo gaminiais galima pasitikėti. „Nandme“ subūrė profesionalią inžinierių komandą, o gamybos įmonė atitinka tarptautinius standartus technologijų tyrimų ir plėtros, medžiagų atrankos, kokybės kontrolės ir produktų saugos srityse.
Galiausiai „Nandme“ jau ilgą laiką tiekia OEM / ODM produktus dešimčiai didelių tarptautinių prekių ženklų, tokių kaip „Philips“, „Xiaomi“ ir kitiems.
Dantų būklei įtakos turi tinkama jų priežiūra
Patvirtinta, jog reguliarus šepetėlių galvučių keitimas yra svarbi burnos priežiūros dalis. Amerikos odontologai atliko tyrimą: atsitiktine tvarka atrinkę daugiau kaip 1000 žmonių ir patikrinę jų naudojamus dantų šepetėlius, nustatė, jog juose prisikaupę įvairių pavojingų mikroorganizmų, pavyzdžiui, streptokokų, pneumokokų ar stafilokokų, tad dantų šepetėlio galvutę rekomenduojama keisti bent kas tris mėnesius.
Beje, šių mikroorganizmų ant dantų šepetėlio randama vos po 3–4 savaičių pradėjus jį naudoti. Jų, valantis dantis, patenka į burnos ertmę, kai kuriems žmonėms jos sukelia gingvitą, lėtinį faringitą, stomatitą, enteritą, reumatinį miokarditą, nefritą ir kitas ligas.
Norint užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną, dantų šepetėlius būtina keisti reguliariai, kas du ar tris mėnesius. Visgi daugelis žmonių tą daro tuomet, kai dantų šepetėlio šereliai išsišakoja.
Kuo ilgiau dantų šepetėlis naudojamas, tuo daugiau bakterijų kaupiasi jo galvutėje. Svarbiausias patarimas – net jei dantų šepetėlio šereliai po kelių mėnesių naudojimo atrodo nepasikeitę, jį būtina keisti.
Už ką mokame?
Elektrinio dantų šepetėlio galvutė nėra brangi – tą patvirtina „Nandme“ komanda. Nors gaminio kainą įprastai lemia naudojamos medžiagos ir gamybos procesas, kalbant apie rinkoje esančių elektrinių dantų šepetėlių galvutes, sąnaudų skirtumas yra ne daugiau kaip 0,98 euro, visa kita – prekės ženklo priemoka.
Kitaip tariant, net jei 10 šepetėlių galvučių iš tiesų kainuoja 6,83 euro, norėdamas įsigyti rinkoje itin žinomo prekės ženklo gaminį vartotojas sumokėtų 68 eurus. Taigi, nors garsaus prekės ženklo šepetėlio galvutės savikaina yra maždaug tokia pati kaip mažiau rinkoje žinomo prekės ženklo, pardavimo kaina skiriasi beveik 10 kartų.
Dauguma elektrinių dantų šepetėlių parduodami su dviem galvutėmis, todėl jau po kelių mėnesių jas tenka pirkti atskirai. Užmaršieji, užuot įsigiję naujų, naudoja senąsias, kiti vis neturi laiko jų įsigyti internete ar parduotuvėje.
Pirkti vien tik šepetėlio galvutę nėra ekonomiškai naudinga. Pirma, naudotojas šepetėlio galvutę internetu perka atskirai, todėl turi sumokėti ne tik už ją, bet ir prekės pristatymo išlaidas. Antra vertus, daugumos gamintojų parduodamos elektrinių dantų šepetėlių galvutės palyginti brangios.
Gamintojas „Nandme“, kad ir naujas prekės ženklas rinkoje, tačiau pabrėžia – yra sąžininga įmonė, galvojanti apie klientus.
„Nandme“ jau daug metų gamina ir tiekia produktus dešimtims didelių tarptautinių prekės ženklų, tokių kaip „Philips“ ir „Xiaomi“, todėl gaminių kokybė yra garantuota.
„Nandme“ elektrinius dantų šepetėlius parduoda kartu su 12 šepetėlių galvučių rinkiniu, ir tam turi paaiškinimą: pirma – noras, kad vartotojai sutaupytų laiko ir pinigų, neieškodami papildomai įsigyti dantų šepetėlio galvučių. Ir nors kai kurie klientai skeptiški, „Nandme“ neabejoja, kad jų pasirinktas kelias išties sėkmingas. Tą patvirtina ir įgyjamas klientų pasitikėjimas bei augantis gaminių populiarumas.
Įsigyti pigiau šį elektrinį dantų šepetėlį galima čia: https://bit.ly/3VfJzzw
Oficialus gamintojo tinklapis čia: https://bit.ly/3ELwF78