Inžinieriaus sukurtas orlaivis yra kvadrakopterio tipo ir pasižymi labai dideliu galios ir svorio santykiu.
Ši savybė leidžia „Drone Interceptor“ greitai pakilti, pasiekti taikinį (droną), gerai jį apžiūrėti – pastarąjį darbą padeda atlikti borto kamera, realiuoju laiku perduodanti vaizdo transliaciją ant žemės esančiam operatoriui – o nusprendus, kad taikinį reikia perimti, „Drone Interceptor“ atsiduria po juo.
Pilotui davus komandą, keturi jo sraigtai ima staigiai greitėti ir atsiskiria nuo drono perėmėjo korpuso – tuo pat metu atsilaisvina ir supakuotas kevlaro tinklas, kurio kampuose pritvirtinti propeleriai.
Propeleriams kylant į viršų, tinklas išskleidžia ir apraizgo perimti ketinamą droną. Tinklas sutrukdo suktis taikinio propeleriams, ir orlaivis krenta ant žemės.
Pagrindinis „Drone Interceptor“ modulis taip pat nukrenta – bet nusileidžia lėtai, panaudojant automatiškai išsiskleidžiantį parašiutą. Nukritęs modulis taip pat skleidžia garsų pypsėjimą, tad modulį lengva surasti ir panaudoti pakartotinai.
A.Zaicevskio nuomone, greičiausiai praeis vieneri ar dveji metai, kol bus parengta komercinė šio drono perėmėjo versija.