„Honor 9 Lite“: išbandėme, ar šį telefoną galima naudoti ne tik kaip veidrodį

2018 m. balandžio 13 d. 21:27
Tikriausiai ne kiekvienas atėjęs į naują darbovietę, tikisi gauti naują telefoną į rankas. Bet būtent taip buvo man, nes vos įėjus pro redakcijos duris į rankas gavau mėlyną telefono dėžutę, kurioje – naujasis „Honor 9 Lite“.
Daugiau nuotraukų (10)
Didelis, bet gražus
Gal keistai skambės, bet vos ištraukus telefoną iš dėžutės, jis man pasirodė labai gražus. Be dėklo jis turi veidrodinę nugarėlę, kuria, nemeluosiu, dažnai naudojausi pasižiūrėti ar ryte iš namų išėjau ne su viena padažyta akimi (kas yra buvę ir ko nenorėčiau pakartoti). O jei nenorit atrodyti keistai ir žiūrėti į save telefono nugarėlėje, tai tam yra įdiegta programėlė, kuri atstoja veidrodį – bet aš mieliau vis tiek rinkausi nugarėlę.
Gale taip pat įtaisytas ir piršto antspaudo skaitiklis. Tai visai patogu, nereikia ilgai ieškoti ir sukinėti piršto, kad atrakintum telefoną – tačiau jei lauke lyja arba nesenai plovėte rankas – seksis sunkiau. Kadangi norėjau būti labai gerai testuotoja, kelis kartus pabandžiau atrakinti mobilų su pusiau išdžiovintomis rankomis – nepavyko. Net kai, atrodo, visiškai nusišluosčiau – vis tiek reikėjo bandyti kelis kartus.
Šį telefoną priskirčiau prie didesnių. Nors iki dabartinio savo telefono naudodavausi didelį ekraną turinčiais išmaniasiais, „Honor 9 Lite“ man nepasirodė labai patogus. Žinoma, patogumas atsirado peržiūrinėjant vaizdo įrašus – nes dėl ekrano dydžio tikrai patogu ir malonu žiūrėti tiek filmus, tiek nuotraukas.
Kas slypi viduje
Na o dabar apie tai, kas labiausiai grojo nervais. Paminėsiu, kad man tai susiję su visais „Huawei“ kuriamais telefonas, ne tik su šiuo – tai garso ir užrakinimo mygtukai. Gal čia man vienai taip, bet tai, kad jie yra vienoje pusėje, man labai nepatinka. Visuomet nepataikydavau užrakinti arba kai norėdavau pagarsinti muziką – užrakindavau, o ką jau kalbėti, jei tavo rankos drėgnos ir piršto antspaudas nesuveikia, ar ne?
Na, o dabar apie įdomiausius dalykus slypinčius telefono viduje. Prietaisas veikia greitai ir įpratus naudotis, juo dirbti lengva. Baterija laiko gan ilgai – net pusantros dienos jei naudojamasi juo tik parašyti žinutėms, paskambinti ar paskaityti naujienas. Įsikrauna irgi greitai – jei kraunamas su originaliu krovikliu.
Kamera nėra bloga, bet nesakyčiau, kad ir yra kažkuo išskirtinė. Nuotraukos dieną gaunasi gražios, spalvas pagauna gerai. Iki galo priartinus – kokybė žymiai suprastėja, o prieblandoje fotografuojant kokybę vadinčiau nebent „patenkinama“. Bet eidama ir šaudydama vaizdus galvojau, kad gerą profilio nuotrauką pasidaryti tikrai įmanoma.
Asmenukės gaunasi neblogos. Yra portreto funkcija, kuri, kaip galite matyti iš nuotraukų, labai išlygina veidą ir atrodo, kad turite nuostabią veido odą – gal visai ir nieko, ar ne? Be to, padarius nuotrauką, nereikia jokių papildomų programėlių retušavimui, apkarpymui ar filtrams – visa tai jau yra gamyklinėje telefono programėlėje.
Pačios fotografavimo funkcijos yra įprastos tradiciniam išmaniajam telefonui.
[foto]
Įsigijus naują prietaisą, atrodo, viską kruopščiai apžiūrime, lyginame su savo senuoju telefonu, žiūrime kas geriau, o kas ne. Aš, gavusi išbandyti „Honor 9 Lite“, to nepadariau ir todėl vėliau labai gerai pasijuokiau. Pasirodo, kad automatiškai telefone yra įjungtas „autocorrect“ ir vietoje „Labas, ką veiki?“, draugui išsiunčiau žinutę „Labas, many ceiling?“ („Labas, daug lubų?“). Taip, autocorrect buvo angliškas, todėl visiems patarčiau prieš kam nors rašant jį išsijungti arba atsisiųsti lietuviškų raidžių klaviatūrą.
Taigi, savo pirmąją gyvenime apžvalgą atlikti buvo įdomu. Šis prietaisas, mano manymu, yra vidutinės klasės ir skirtas tiems, kurie nori paprasto, ilgai neišsikraunančio telefono. Kamera, kaip jau minėjau, yra tikrai nebloga, todėl pasidaryti gražių nuotraukų įmanoma. Mano manymu, įpratus net ir piršto antspaudas taptų patogus, o dydis – na, kiekvienam skirtingai.
Specifikacijos
„Honor 9 Lite“ turi 5,65 colių įstrižainės IPS LCD ekraną, 32 GB atminties ir 3 GB RAM, 8 branduolių „Cortex“ procesorių, visame tame veikia „Android 8.0“ OS ir su vartotojo sąsaja EMUI 8.0. Abiejose telefono pusėse įrengtos dvigubos 13 + 2 Mpix kameros, įrenginys maitinamas 3000 mAh akumuliatorius. Telefono kaina - apie 230 eurų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.