Tarp naujovių – ir talpesnė 5350 mAh baterija, prailginanti skraidyklės veikimo laiką ketvirtadaliu. Taigi maksimalus jos skrydžio laikas pailgėja iki pusės valandos, o maksimalus skrydžio nuotolis pašalinių kliūčių neturinčiose teritorijose siekia net 3,5 km.
Naujieji „Phantom 4“ valdomi lietimu – skrydį galima pradėti vos dviem pirštų prilietimais, o išmanioji „grįžimo namo“ sistema užtikrina, kad įrenginys automatiškai galėtų parskristi pas jo savininką. Kliūčių atpažinimo sistema pasirūpina, kad skraidyklė neatsitrenktų į pašalinius objektus ir saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.
„Naująjį skraidyklės modelį neabejotinai galima vadinti moderniausiu savo serijos atstovu. Išmanioji programinė dalis, sudėtingus daviklius ir kliūčių vengimo sistemas apjungianti į vieną visumą, paverčia šį įrenginį išties unikaliu, tačiau skraidyklės išliks prieinamos plačiam vartotojų ratui“, – sakė DJI bendrovei Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „Promaksa“ vadovas Antanas Petrauskas.
Jo teigimu, naujosios funkcijos „TapFly“ ir „ActiveTrack“ – unikalios ir visiškai naujos idėjos, pakelsiančios skraidyklių valdymo technologiją į naują lygmenį.
„Nuo šiol skraidykles valdyti bus dar paprasčiau. Užteks savo išmaniajame įrenginyje paspausti norimą vietą ekrane ir skraidyklė ten skris, o kliūčių vengimo sistema pasirūpins, kad ji su niekuo nesusidurtų. Taip pat naudotojams nebereikės patiems sekti judančių objektų – pasirinkus norimą tašką, skraidyklė jį atpažins vizualiai ir seks pati“, – naujoves pristatė A.Petrauskas.
Įrenginyje taip pat atsirado sportinis režimas, paversiantis filmavimą dideliu greičiu dar patrauklesne atrakcija. Jį įjungus pasirodys papildomos skrydžio valdymo galimybės, užtikrinančios tikslų skraidyklės manevravimą, o skrydžio valdymo sistema pasirūpins saugumu, skrendant dideliu greičiu. Tai reiškia naujas galimybes įvairių greitų sporto šakų gerbėjams – nuo dviračių sporto iki automobilių ralio.
„DJI Phantom 4“ kainuos apie 1600 eurų. Lietuvos rinkoje per metus tikimasi parduoti apie 1000 šių įrenginių.