Reklaminio puslapio viršuje didelis užrašas: „Nereikia būti genijumi“. Sakinys neužbaigtas, tačiau visiškai akivaizdu, kad nereikia būti genijumi, jog pasirinktum „Samsung, nes jau tas „Apple“…
Toliau – abiejų telefonų nuotraukos ir techniniai duomenys. „Samsung“ ekranas didesnis, „Super AMOLED“ skiriamoji geba didesnė („Galaxy S III“ – 1280x720, o „iPhone 5“ – 1136x640), baterija laiko ilgiau ir gali būti keičiama, RAM atmintis dvigubai didesnė (2 GB), praplečiama vidinė atmintis irgi gali būti didesnė, standartinė USB jungtis – patogesnė („iPhone 5“ „Lightning“ jungtis reklamoje pavadinta tiesiog „visiškai kitokia“)…
Toliau, deja, nebereikia būti genijumi, kad suprastum, jog reklama šiek tiek klaidina. Išvardinus daugybę „Galaxy S III“ funkcionalumą gerinančių savybių, susidaro įspūdis, kad „iPhone“ yra blogesnis todėl, jog jame neveikia „Samsung“ aplikacijos. Jau net neminint to, kad kai kurios aplikacijos, pavyzdžiui, balso atpažinimo sistema „S Voice“, gali būti vertinamos tik kaip „Samsung“ gėda, nėra sąžininga minint saviškes nepaminėti konkurento programų. Šiaip ar taip, „iPhone“ integravo „Facebook“ ir „Twitter“ funkcijas, o „Samsung“ to neturi.
Galiausiai abiejų telefonų operacinėms sistemoms yra sukurta tikrai pakankamai papildomų programėlių, kurios visiškai patenkins vartotoją. O nemažai resursų reikalaujanti „Android“ „suvalgo“ ir didesnę „Samsung Galaxy“ RAM atmintį, ir procesoriaus greitį, tad praktikoje „iPhone“ dažnai pasirodo spartesnis.
Jokiu būdu neteigiame, kad „Galaxy S III“ yra prastas telefonas. Gink Dieve – jis gražus, spartus, lengvas ir smagus. Tačiau ar tikrai patrauksi pirkėjus nutylėdamas konkurento privalumus? „Apple“ gerbėjai ir šiaip nelabai moka dairytis į kitus gaminius, o visi likę gali prarasti pasitikėjimą.