Naujausiuose atskleistuose dokumentuose daugiausia dėmesio skiriama kovos su dronais ir artilerijos ugnies vengimo metodams – metodams, kurie labai priklauso nuo to, ką galima apibūdinti kaip masalo taktiką. Nors lieka neaišku, ar šias strategijas šiaurės korėjiečiai kūrė savarankiškai, ar vadovaujami rusų instruktorių, detalės piešia stulbinantį jų požiūrio į mūšio lauką vaizdą.
Kad neutralizuotų dronus, Šiaurės Korėjos kareiviai buvo mokomi dirbti po tris. Vienas, veikiantis kaip masalas, turėdavo judėti į priekį, išlaikydamas septynių metrų atstumą. Kiti du turėdavo sekti 10–12 metrų atstumu, pasiruošę atidengti ugnį.
Intriguoja tai, kad užrašuose pabrėžiama konkreti taktika: jei masalas sustoja, dronas paprastai sustoja, taip sudarydamas galimybę dviem paskui jį einantiems kariams jį numušti.
Siekiant išvengti artilerijos ugnies, mokymų metu buvo pabrėžiami greiti, apskaičiuoti judesiai. Kariams buvo nurodyta iš anksto nustatytose vietose susirinkti mažomis grupėmis arba trumpam pasislėpti artilerijos jau apšaudytose vietovėse – ir tik tada skubiai persikelti į saugesnį tašką.