Naujose sparnuotosios tiksliai valdomos bombos „UMPB D-30SN“ nuotraukose matyti du jos egzemplioriai, pritaisyti po Rusijos smogiamojo lėktuvo „Su-34“ sparnu.
Nuotraukose matyti kompaktiška „D-30SN“ konstrukcija po „Su-34“ lėktuvu. „UMPB D-30SN“, turinti kryžminius uodegos sparnus ir sulankstomą pagrindinį sparną, kuris yra vienoje plokštumoje su aptakiu bombos korpusu, yra reikšminga Rusijos tiksliai valdomos amunicijos evoliucija. Pažymėtina, kad bomba prie orlaivio tvirtinama apversta – o po paleidimo apsiverčia, kad būtų teisingai nukreipta į taikinį.
„UMPB D-30SN“ yra sukurta taip, kad sklęstų link taikinio ir turi savo varomąją sistemą, todėl jos veikimo nuotolis gerokai viršija tradicinių gravitacinių bombų veikimo nuotolį. Ši bomba laikoma pažangia, tačiau ekonomiška senesnių bombų „FAB-250“ alternatyva – ir pigesne amerikietiškų mažo skersmens bombų „GBU-39“ (SDB) alternatyva.
Nors konkrečios „UMPB D-30SN“ panaudojimo nuotolio galimybės neatskleidžiamos, kai kuriais vertinimais, jis gali viršyti 50–70 kilometrų atstumą, kurio paprastai tikimasi iš tokios amunicijos – todėl tai gali būti sudėtingas iššūkis ukrainiečių oro gynybos sistemoms, rašo „Defence Blog“.