LOGIN konferencijoje – salė norintiems gyventi ilgiau: nuo svarbiausių naujovių medicinoje iki kitokio požiūrio į emocinę sveikatą

2024 m. gegužės 3 d. 09:15
Depresijos gydymo būdas, apie kurį girdėjo nedaugelis, smegenų ilgaamžiškumo palaikymas, technologiniai perversmai moterų gydymui, biohakerio išpažintis, neurodopingas ar atsisveikinimas su stresu naujovišku būdu – tik maža dalis to, kas laukia. Šiemet legendinei konferencijai LOGIN sukanka 18. Tiek metų, išbandžiusi laiko, kintančių auditorijų ir aktualijų, net pandemijos išbandymus, konferencija kasmet grįžta pas savo fanus, siūlydama vienoje vietoje visas svarbiausias nūdienos temas. Šiais metais pasitiks šešios turinio salės, iš kurių viena net dviem dienoms taps tikru ilgaamžiškumo ekspresu.
Daugiau nuotraukų (4)
Naujas požiūris į depresijos ir kitų ligų gydymą
Longevity pranešėjų gretose išvysite Hans Augustenborg – Skandinavijos šalyse populiariausio įrenginio „Birdie“, matuojančio oro taršą, kūrėją, o Anya Roy, „Syrona Health“ Google medicinos startuolio kūrėja pasakos apie technologinį perversmą, aktualų daugybei pasaulio moterų. Scenoje taip pat pasirodys verslininkas ir knygų autorius, savo gyvenimą pašventęs spartinti technologinės pažangos tempą pasaulinės visuomenės labui Dmitry Kaminskiy ir mokslo patarėja, sveikatos priežiūros srities specialistė bei verslininkė, autorė dr. Sarah Schwitalla.
Apie tai, kaip matuosime ateities sveikatą, kalbės viena perspektyviausių jaunųjų mokslininkių pasaulyje pripažinta lietuvė dr. Ieva Plikusienė, o apie itin inovatyvų ir daug žadantį būdą gydyti depresiją pasakos psichiatras-psichoterapeutas Jonas Fugalis. Apie tai, kaip ankstyva krūties vėžio diagnostika didina prielaidas gyventi ilgai, dalinsis Lietuvos krūties vėžio asociacijos pirmininkė, krūtų onkochirurgė dr. Agnė Čižauskaitė.
Į Lognevity ekspresą įšokti kviečia konferencijos organizatoriai ir salės partneris – medicinos centrai „Northway“: „Dalyviai, kurie ketina ateiti klausyti pranešimų į Longevity salę, gali tikėtis naujausios informacijos ir tendencijų, nes šita sritis keičiasi ir plečiasi labai sparčiai. Susekti naujienas pavieniui, sužinoti apie skirtingų sričių priemonių pasiektus tikslus – nuo judesio terapijos iki naujausių elektroninių technologijų – savarankiškai yra beveik neįmanoma. Todėl reikia nuolatinio žinių atnaujinimo, kurį LOGIN konferencija ir suteiks“, – įsitikinusi „Northway“ medicinos centrų Rinkodaros ir pardavimų direktorė Rima Vaisietienė.
Kaip priversti smegenis puikiai funkcionuoti ilgai ir kas bendro tarp grybų bei ilgaamžiškumo
Sąmoningumu grįsto streso mažinimo mokytoja, „Ametros“ įkūrėja Baiba Krumina atskleis Mindfulness praktikų neaprėpiamą naudą, o UAB „MISHKAY Biotech“, valdančios „Pjaunu grybą“ prekės ženklą, vadovas Tomas Varnas į konferenciją ateina su pranešimu „Grybai ne tik svaigina. Kas bendro tarp grybų ir ilgaamžiškumo?“. „Pulsetto“ bendraįkūrėjas ir generalinis direktorius Valerijus Majorovas kalbės apie neurodopingą ir piliules, kurias galima pavadinti ateities sveikatos pasaulio dalimi.
„Pridėk daugiau metų savo gyvenimui ir daugiau gyvenimo savo metams“ – su tokia tema klausytojus pasitiks ilgaamžiškumo recepto žinovė, AUM Wellness Clinic įkūrėja Violeta Jurgaitienė. „Išsaugoti, negalima kirpti – šiuolaikinė artroskopija“ – su šiuo pranešimu į LOGIN sceną lips gydytojas ortopedas-traumatologas Markas Fiodorovas. Apie smegenų ilgaamžiškumą ir praktinius būdus jį palaikyti kalbės psichologė, „Triple O Consulting“ partnerė ir konsultantė Laura Rimkutė, o apie epigenikos ir mikrobiomos įtaką ilgaamžiškumui papasakos sertifikuota funkcinės medicinos specialistė, integralios sveikatos mentorė, „Well You“ prekinio ženklo įkūrėja Viktorija Macijauskienė.
Pasidalino ateities prognoze: nutolsime nuo ligų diagnozavimo
Biohakeris, komunikacijos apie sveikatą specialistas, komandų ir ind. asmenų potencialo ugdymo treneris Kaspars Vendelis atskleis, kaip atsistatyti, pailsėti ir atsigauti kaip profesionalui. Longevity eksprese taip pat išvysite „Mindletic“ įkūrėją ir vadovę Ieva Vaitkevičiūtę, prekės ženklo ekspertę ir turinio apie diabetą kūrėją Aistę Jakimavičiūtę-Bikauskę, žinomą psichologą Antaną Kairį, kineziterapeutą ir sveikos gyvensenos specialistą Tomą Linksmuolį, ilgaamžiškumo entuziastą Artūrą Samulį ir kitus savo sričių profesionalus, kurių kasdienybėje Longevity nėra vien skambus žodis. Numatyta ir Šiaurės ministrų tarybos diskusija bei Inovacijų agentūros specialus pokalbis apie alternatyvius baltymus.
Pripažinkime, kad Longevity tema tiesiog užvaldė eterį pastaraisiais metais. Tačiau kaip žinoti, kad kartais tiesiog nepasiduodame savęs mulkinimui ir reklamoms, po kuriomis slepiasi didžiuliai pelnai? Būtent tam farmacininkė, hVIVO verslo plėtros direktorė Europai ir Azijai, startuolio Longeverse steigėja ir CEO Eglė Pavydė į konferenciją atneša temą „Longevity tabletė (ne)egzistuoja? Kaip įjungti kritinį mąstymą influencerių amžiuje“.
Longevity salės partnerio „Northway“ atstovė R. Vaisietienė įsitikinusi, jog dabar kalbėti apie ilgaamžiškumą yra madinga ir nors iš vienos pusės tai – sveikintina, nes atkreipia žmonių dėmesį į sveikatą ir kitokius esamų ar būsimų sveikatos problemų sprendimo, o, svarbiausia, jų išvengimo būdus, iš kitos pusės visi madingi reiškiniai greitai pasklinda, o tada dažnai pamirštama esmė:
„Bandymas nusipirkti papildomų metų vienokių ar kitokių papildų, procedūrų dėka ir tų paslaugų pardavimas ilgainiui nublanks, stebuklingų preparatų pavadinimai vis dažniau keisis, kad atitiktų naujausius mados trendus, ir ilgainiui vartotojiškumas mažės, mažai reikšmingos, bet trumpai madingos sudedamosios išnyks. Tačiau pati idėja nutolti nuo diagnozių nustatymo ir net profilaktines priemones taikyti ne diagnozės išvengimui, bet sveikam gyvenimui bei funkcionalumui pasiekti – labai neįprastas iki šiol buvusiai medicinai požiūris – liks. Tai, ką dabar vadiname longevity, neišvengiamai pakeis ne tik būdus ir priemones išvengti ligų ar jas gydyti, bet pakeis visą sveikatos taktiką bei labai daug taisyklių“, – įsitikinusi pašnekovė ir pažada Longevity turinio salėje daugybę informacijos tiesiai iš medikų lūpų apie taip paplitusį „vienos piliulės principą“.
LOGIN – didžiausias, turtingiausias turiniu ir, ko gero, drąsiausias inovacijų festivalis Baltijos šalyse. Jau 18-ąjį kartą bus plačiomis akimis pažvelgta į šiuolaikinį pasaulį, technologijų pažangos sukeliamus pokyčius ir kliūtis. Įkvėpimu dalinsis tikri inovacijų pionieriai. Konferencijoje skleisis idėjos, galinčios nuvesti prie pirmojo vienaragio, o kartu žvelgsime į tai, kas laukia ateityje. Didieji šių metų LOGIN partneriai – medicinos centrai Northway, technologijų platintojas Baltijos šalyse ACC distribution, VĮ Registrų centras, VšĮ Inovacijų agentūra, draudimo bendrovė Balcia, nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė Realco, Šveicarijos finansinių technologijų įmonių grupė „iSun“. LOGIN vyks gegužės 30–31 dienomis Litexpo, Vilniuje. Daugiau informacijos čia.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.