Kaip matyti iš atvirųjų duomenų, bombonešis atsakiklį įjungė skrisdamas virš Lenkijos, praskrido virš Baltijos jūros, Latvijos, Estijos ir Lietuvos, o tada praskriejęs virš Danijos ir Jungtinės Karalystės, nusileido Moróno oro bazėje Ispanijoje.
Šioje oro bazėje dislokuota dalis Trečiosios JAV karinių oro pajėgų armijos: 86-oji oro transporto grupė, 65-oji aviacijos bazės grupė ir 496-oji aviacijos bazės eskadrilė.
„Boeing B-52 Stratofortress“ – tai amerikiečių tolimojo nuotolio reaktyvinis strateginis bombonešis, kurį suprojektavo ir pagamino „Boeing“.
Nuo XX a. šeštojo dešimtmečio jį eksploatuoja Jungtinių Valstijų karinės oro pajėgos. Bombonešyje gali būti iki 32 000 kg ginkluotės, o jo tipinis kovinis nuotolis be degalų papildymo ore yra apie 14 200 km.
„Boeing B-52 Stratofortress“ buvo naudojami Vietnamo bei Persijos įlankos karuose. Bombonešis gali būti pritaikytas leisti viršgarsines raketas, priešlaivines raketas „Harpoon“, įvairias sparnuotąsias raketas, lazeriu ir palydovais nukreipiamas bombas.
Lėktuvas gali skirsti iki 50 000 pėdų (apie 15 kilometrų) aukštyje, maksimalus kreiserinis greitis – apie 1000 km/h, bombonešio kilimui ir tūpimui reikalingas trijų kilometrų ilgio takas.
Remiantis atviraisiais duomenimis, vieno tokio bombonešio kaina yra apie 84 milijonai dolerių.
Kiek žinoma, JAV tarnauja 58 „Boeing B-52H Stratofortress“ orlaiviai, dar 18 laikoma rezerve.