Ar prasminga investuoti į kriptovaliutas?

2022 m. balandžio 14 d. 09:13
Pasaulyje žinomi dainininkai, sporto žvaigždės, aktoriai, milijardieriai generaliniai direktoriai ir finansų patarėjai atskleidė, kad atlikę tyrimą, apsvarstę alternatyvas jie investavo į kriptovaliutą.
Daugiau nuotraukų (3)
Kaip ir milijonai kitų žmonių, jie savo sunkiai uždirbtus pinigus įdarbina dinamiškoje kriptovaliutų investavimo srityje.
Tai daryti išties naudinga. Kriptovaliutų kainos yra labai nepastovios, tačiau visame pasaulyje investuotojai, norintys prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus, uždirbo rekordinę grąžą.
Paprastas palyginimas padeda atskleisti esmę.
• „Apple“ akcijos – puiki investicija. Per pastaruosius 10 metų ji atnešė 1100 proc. grąžą.
• „Netflix“ dar geresnė – 2300 proc.
• Bitcoin investuotojai per tą patį laikotarpį džiaugėsi net 700 000 proc. grąža.
Nėra jokios garantijos, kad jūsų įsigytos kriptovaliutos vertė pakils, tačiau per 10 metų, pasibaigusius 2021 m. birželio 28 d., Bitcoin kaina augo 116,41 proc. metiniu augimo tempu, žymiai pralenkdama auksą (1,82 proc.) ir Nasdaq (17,77 proc.). ), ir „Standard & Poor 500“ (12,33 proc.)
Ekspertai teigia, kad geriausias laikas investuoti į kriptovaliutą buvo prieš 10 metų. O kada kitas geriausias laikas? Dabar.
Investavimo į kriptovaliutas pagrindai
Kriptovaliuta yra virtualių pinigų rūšis, egzistuojanti tik internete. Jūs perkate ir parduodate ją interneto svetainėse, vadinamose biržomis. Kai kurios biržos yra ir mokymosi resursai, kur vartotojai gali mokytis informatikos ir investavimo pagrindų. Kitos biržos, pavyzdžiui, Estijoje veikianti Kriptomat platforma, didžiuojasi, kad jų platformos dėka kriptovaliutos yra prieinamos visiems.
Kriptomat platforma, sukurta daugiausia dėmesio skiriant Europos klientams, pateikia instrukcijas, suteikia pagalbą ir informaciją apie investavimą 23 Europos šalių kalbomis. Platforma yra licencijuota ir reguliuojama pagal ES finansines gaires, ir tai yra pirmoji kriptovaliutų birža, pelniusi ISO 9001 verslo praktikos ir ISO 27001 duomenų saugumo sertifikatus.
Kai galvojama apie investavimą į kriptovaliutas, dauguma žmonių galvoja apie Bitcoin. Tai natūralu. Bitcoin yra pirmoji ir plačiausiai naudojama kriptovaliuta. Tačiau tūkstančiai kitų kriptovaliutų buvo išleistos nuo tada, kai 2009 m. pasirodė Bitcoin. Dauguma jų yra sukurtos konkrečiai funkcijai atlikti ar problemai spręsti. Pavyzdžiui, yra kriptovaliutų, kurios yra pritaikytos žaidimų kūrėjų ar finansų valdymo programų kūrėjų poreikiams. Kitos buvo pradėtos naudoti kaip tiltai, leidžiantys vartotojams ir programoms bendradarbiauti keliose nesuderinamose elektroninėse platformose.
Jūsų kriptovaliutų investavimo kelionė prasideda nuo sąskaitos sukūrimo internetinėje kriptovaliutų biržoje. Šiose svetainėse pateikiamos dabartinės kriptovaliutos prekybos kainos ir suteikiama galimybė pirkti bei parduoti kriptovaliutas.
Sukurti paskyrą yra šiek tiek sudėtingiau nei pasirinkti vartotojo vardą ir slaptažodį. Geros reputacijos biržose turėsite patvirtinti savo tapatybę pateikdami vyriausybės išduoto asmens tapatybės dokumento kopiją ir galbūt kitus reikalingus dokumentus. Šios „Pažink savo klientą“ taisyklės yra teisiškai privalomos Europos interneto svetainėse, kurios atitinka ES BDAR kovos su pinigų plovimu nuostatas. Kai kuriose svetainėse tapatybės patvirtinimas trunka kelias dienas ar ilgiau. Supaprastintose svetainėse, tokiose kaip Kriptomat, paprastą procesą galite atlikti vos per kelias minutes.
Tada turėsite papildyti savo sąskaitą. Įprastos galimybės apima kredito ir debeto korteles, banko pavedimus ir grynųjų pinigų pervedimo paslaugas, pvz., „Neteller“ ir „Skrill“. Kredito ir debeto kortelės paprastai yra saugiausias ir paprasčiausias būdas, tačiau gera biržos interneto svetainė pasiūlys keletą skirtingų galimybių.
Įsigiję valiutos, jūs negausite fizinių monetų. Vietoj to, jūsų įsigyta kriptovaliuta bus perkeliama į jūsų elektroninį adresą blokų grandinės tinkle, kuris yra techninis monetos pagrindas – tam tikra knyga, kurioje rodoma visų monetų vieta (šifruota). Vieną dieną galite pasirinkti įdiegti kriptovaliutų piniginės programinę įrangą, leidžiančią pasiekti blokų grandinę, tačiau dauguma vartotojų mieliau naudojasi saugojimo birža, tokia kaip Kriptomat, kuri apsaugo jų kriptovaliutą ir tvarko sudėtingas blokų grandinės operacijas jų vardu.
Portfelio valdymas
Ideali kriptovaliutų investavimo platforma yra paprasta naudoti, tačiau ji taip pat gali pasiūlyti galingus investavimo įrankius. Štai keletas variantų.
Automatizuotos prekybos funkcijos leidžia nustatyti kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo rėžius. Pavyzdžiui, galite nustatyti pirkimo pavedimą, kuris bus vykdomas automatiškai, kai jūsų stebima kriptovaliuta nukris iki jūsų nustatytos kainos. Arba galite automatiškai parduoti kriptovaliutą, kai kaina pakyla. Automatizuota prekyba leidžia iš anksto apibrėžti savo sandorius. Jūsų sandoriai bus įvykdyti net, jei būsite neprisijungę, miegosite arba mėgaukitės atostogomis atokioje dykumos saloje.
Periodiniai pirkimai leidžia palaipsniui kurti savo portfelį suplanuotomis investicijomis – strategiją investavimo patarėjai vadina „išlaidų vidurkiu“. Idėja yra ta, kad jūs apibrėžiate pirkimus biržos platformoje, kurie atliekami jūsų vardu kiekvieną savaitę arba kas mėnesį. Galite įsigyti nedidelių pirkinių naudodami pinigus, kuriuos, kitu atveju, būtumėte išleidę neapgalvotai. Ekspertai teigia, kad tai idealus būdas atidėti pinigus ilgalaikiams tikslams.
Įspėjimai apie kainas yra puikus būdas užtikrinti, kad nepraleisite puikios investavimo galimybės. Tiesiog pridėkite monetų į savo stebėjimo sąrašą ir biržos platforma atsiųs jums pranešimus ar el. laiškus, kai kainos pasikeis.
Kai kurios biržos siūlo galimybę užsidirbti pasyvių pajamų stakinant kriptovaliutų fondus ar net sukuriant palūkanas generuojančią taupomąją sąskaitą. Kriptovaliutų sąskaitos paprastai leidžia investuotojams užsitikrinti daug geresnes palūkanų normas, nei kad gali pasiūlyti įprastas bankas.
Žinoma, pageidausite mažų mokesčių už operacijas ir greito jų apdorojimo. Svetainė turėtų būti paprasta naudotis, naudojant minimalią terminologiją ir nuorodų biblioteką, kuri leistų giliai pasinerti į kriptovaliutų technologijas ir investavimo strategijas.
Visus šiuos įrankius ir daugiau pavyzdžių rasite Kriptomat.io.
Kodėl nepradėjus šiandien?
Vyriausybės ir bankai daugelį metų nekreipė dėmesio į kriptovaliutas, nes manė, jog tai mados reikalas, o galbūt tai buvo racionalus noras, nes vyriausybės ir finansų institucijos gavo didelį pelną iš savo prekybos, skolinimo ir investavimo monopolio.
Dabar, kai atrodo, kad kriptovaliutos nėra tik mados reikalas ir pasiliks dar neribotą laiką, finansų institucijos skuba pasivyti. Vyriausybės reguliuoja Bitcoin. Kai kurie svarsto galimybę įvesti nacionalines reguliuojamas elektronines valiutas. Finansų institucijos skuba integruoti kriptovaliutas į savo investicinius pasiūlymus.
Naudojant tokias paprastas biržų platformas kaip Kriptomat, nėra jokios priežasties stovėti nuošalyje. Įsigykite nedidelį kiekį kriptovaliutos arba didelę investiciją. Pamatysite, kad tai lengviau, nei įsivaizdavote, o atlygis bus didesnis. Išstudijuokite variantus, nustatykite pirkimo laiką ir prisijunkite prie kriptovaliutų revoliucijos.
kriptovaliutos^Instantinvesticija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.