Pasak generalinio „Sygic Travel“ direktoriaus Luko Nevosado, įmonei labai naudinga turėti savo kelionių medžiagos. „Kadangi 360° vaizdo įrašai puikiai didina žinomumą, visų pirma, naudojame juos programėlėse „Sygic Travel“ ir „Sygic Travel VR“, tačiau taip pat dalijamės jais su kitomis turizmo kompanijomis, dažniausiai kartu su žemėlapiais, kurie nereikalauja prisijungti prie tinklo, arba su turistų lankomų vietų duomenų baze“, – praneša Lukas Nevosadas. Jis taip pat prideda, kad „šiandien virtuali realybė kelionių industrijoje ne mažiau svarbi nei fotografija. Prieš užsisakydami viešbučio kambarį, žmonės pirmiau nori virtualiai po jį apsidairyti. Arba apžiūrėti senovines šventyklas Kombodžoje prieš planuodami kelionę į ten“.
Tam, kad sukurtų daugiau nei 3 330 VR vaizdo įrašų duomenų bazę, Michalas užtruko šiek tiek daugiau nei metus. Keliaudamas jis praleido lygiai 195 dienas, iš kurių 149 panaudojo filmavimui. Likusi metų dalis buvo skirta įrašų apdirbimui. Iš viso jis nukeliavo daugiau nei 82 000 kilometrų, lėktuvais skrido 46 kartus. Keliautojas pėsčiomis suvaikščiojo 1 500 kilometrų – tiek, kiek yra nuo Vilniaus iki Amsterdamo. Jo svajonių darbas leido jam aplankyti daugiau nei 1 260 istorinių paminklų, nufilmuoti daugiau nei 170 bažnyčių, šventyklų ir mečečių bei pasimėgauti vaizdais iš 16 dangoraižių ir 41 bokšto. Michalo patys įdomiausi vaizdo įrašai nufilmuoti Indijoje, važiuojant tuktuku, ir jodinėjant kupranugariais Egipte. Kiti vaizdai įrašyti besisukant apžvalgos ratu Honkonge, plaukiant gondola Venecijoje bei daugelyje kitų vietų. Tiems, kurie patys planuoja savo keliones, „Sygic Travel“ taip pat sukūrė vaizdo įrašų serijas, pavadinimu „Viena diena“, kuri leidžia apsižvalgyti keliose skirtingose vietose vienu prisėdimu.
„Sygic Travel“ teikia naujausią informaciją ir paslaugas, padedančias keliautojams ieškoti, planuoti ir užsisakyti keliones. Milijonai keliautojų naudojasi planuotoju tinklalapyje ir programėlėmis (iOS ir Android) kiekvieną mėnesį.