Negana to, ši 8,99 euro kainuojanti programėlė (čia) – bene vienintelė sąraše skirta ne šiaip pramogai, o ir tikram darbui. Kitos vietos pasidalytos taip:
Geriausia „iPhone“ programėle išrinkta mąstymo lavinimo programa „Elevate – Brain Training“.
Geriausiu „iPhone“ žaidimu – „Threes!“.
O geriausiu žaidimu „iPad“ išrinktas „Monument Valley“.
Be šio sąrašo, „Apple“ redaktoriai paminėjo ir šiek tiek nuo lyderių atsilikusias, tačiau atsidūrusias labai arti „sidabrines“ programėles:
„iPhone“ programėlė – „Hyperlapse from Instagram“, žaidimas – „Leo’s Fortune“.
„iPad“ programa „Storehouse – Virtual Storytelling“, žaidimas – „Heartstone: Heroes of Warcraft“.
Liko du tikslai, kurių lietuvių programėlė dar nespėjo pasiekti: jos kol kas nerasime daugiausia uždirbusiųjų ir populiariausių programėlių sąrašuose. Kita vertus, tik spalį pristačius produktą to ir negalima tikėtis. Juolab kad 2014-ųjų populiarumo viršūnėje dominuoja jau seni, patikrinti žaidimai. Štai „Apple“ paskelbtas jų sąrašas:
„iPhone“
Populiariausia mokama programėlė – „Heads Up!“.
Populiariausia nemokama – „Facebook Messenger“.
Daugiausia uždirbusi – „Clash of Clans“.
„iPad“
Populiariausia mokama programėlė – „Minecraft Pocket Edition“.
Populiariausia nemokama – „YouTube“.
Daugiausia uždirbusi – „Clash of Clans“.
Žodžiu, pinigus „AppStore“ geriausiai kala nemokamas žaidimas. O „Pixelmator“ sveikiname už tai, kad kuria geriausią kokybę – juk gautas įvertinimas reiškia būtent tai.
Primename, kad 2011-aisiais nuotraukų redagavimo ir piešimo programą „Pixelmator“ kompanija „Apple“ buvo išrinkusi geriausia programa kompiuteriams „Mac“. Anksčiau ši programa triumfavo ir kasmetiniuose „Apple“ dizaino apdovanojimuose.