„Ankstesniais metais „App Camp“ metu buvo sukurtos tokios aplikacijos, kaip programėlė „meteo.lt“, turinti jau daugiau nei 100 tūkst. vartotojų. Čia gimė ir komandos „Tag of Joy“ papildytos realybės žaidimas „Bear Care“, laimėjęs geriausios metų programėlės apdovanojimą prestižiniame „Mobile World Congress“ renginy Barselonoje. Tikimės, šie metai bus dar sėkmingesni aplikacijų kūrėjams ir sulauksime dar geresnių rezultatų“,– pristato būsimą renginį UAB „App Camp“ vadovas Tomas Martūnas.
Kartu su „Omnitel“ pradėtas rengti „App Camp“ – didžiausios kasmetinės mobiliųjų aplikacijų dirbtuvės Baltijos ir Skandinavijos regione. Tris dienas truksiančio renginio metu dalyviai ne tik turės progą parodyti savo sugebėjimus kuriant mobiliąsias programėles. „App Camp“ dalyviai bendraus ir su pasaulio lygio mentoriais iš įvairių kompanijų, ir su kitais renginyje dalyvausiančiais dizaineriais, programuotojais ar idėjų autoriais. Be to, dar prieš renginį surengtame penkių seminarų cikle „Pre App Camp“, dalyviai mokysis kurti mobiliąsias programėles bei pristatyti jas potencialiems investuotojams.
Praėjusiais metais renginys sulaukė 400 kūrėjų iš 10 pasaulio valstybių, kurie pristatė 67 idėjas, o 45 spėjo per tris dienas paversti veikiančiais mobiliųjų aplikacijų prototipais. Geriausioms komandoms išdalinta prizų už daugiau nei 40 000 litų.
Šiemet, kaip ir visada, „App Camp“ galės dalyvauti visi norintys bei turintys idėjų. O ir tie, kurių galvose nėra užsigulėjusios genialios programėlės idėjos, tačiau pakanka išmanymo, kaip tą programėlę sukurti, galės išmėginti laimę mėgindami įveikti rėmėjų iššūkį.
Pagrindinis „App Camp 2014“ rėmėjas – TEO – pakvies sukurti dvi aplikacijas: išmaniosios televizijos IPTV programėlę bei išmaniosios internetinės talpyklos programėlę.
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kvies kūrėjus dirbtuvių metu sukurti inovatyvią programėlę, galinčia ugdyti gerus įpročius bei padaryti kasdieninį žmonių gyvenimą kokybiškesniu. Šios programėlės viešinimui LRT skirs 300 tūkst. litų…
Žodžiu – registracija vyksta iki spalio 23 dienos, tad jei kas nori pasijusti, kaip veikia neišsimiegojusio programuotojo galva ir patirti tokio darbo įvertinimo laimę – pirmyn.