„Samsung“ nurodo, kad šie veiksmai buvo atlikti anksčiau šį mėnesį, artėjant elektronikos parodai Berlyne.
LG pripažįsta, kad jos darbuotojai sugadino dvi skalbimo mašinas, tačiau tikina, kad tai įvyko netyčia. Anot kompanijos atstovų, konkurentų gaminių vyriai buvo silpni, todėl jie ir buvo sugadinti.
LG aiškina, kad du gaminiai buvo sugadinti juos apžiūrint. Kompanija pasisiūlė sumokėti už keturias skalbimo mašinas.
„Samsung“ dėl incidento kreipėsi į prokurorus Seule, tyrimą atlieka ir Vokietijos policija.
„Nemalonu, kad „Samsung“ teko paprašyti šalies teisėsaugos pagalbos dėl aukštas pareigas užimančio darbuotojo veiksmų, tačiau tai buvo neišvengiama, nes mes nusprendėme, jog turime prisikasti prie šio incidento šaknų“, – teigiama „Samsung“ pranešime.
LG patvirtino, kad vienas iš pareigūnų dėmesio sulaukusių žmonių yra Jo Seong-jinas, vadovaujantis kompanijos namų apyvokos produktų padaliniui.
„Jei mes siektume sunaikinti tam tikros kompanijos produktus ir pakenkti to produkto įvaizdžiui, būtų logiška nesiųsti vadovų patiems atlikti tokius veiksmus. Tikimės, kad tai nėra bandymas sugadinti mūsų reputaciją“, – atšovė LG atstovai.
Šios Pietų Korėjos kompanijos aršiai kovoja įvairiose buitinės technikos ir elektronikos gaminių rinkose. Tai, ko gero, yra pirmas kartas, kai bendrovės susipyksta dėl skalbimo mašinų.