„JAV ambasadorė buvo pirmas žmogus, kuris paviešino, kad įvyks pristatantis būsimą jaunų talentingų startuolių iš Lietuvos kelionę į Silicio slėnį susitikimas. Ji tai padarė savo „Twitter“ paskyroje“, – pristatydamas D.A.McCarthy sakė „Start-up Highway“ direktorius Rokas Tamošiūnas.
„Savo šalyje turime labai patogią vietą, kur tie, kas domisi veiklos ar investicijų JAV galimybėmis, gali sužinoti viską, ko reikia. Tai „Select USA“. Čia rasite visus reikiamus ryšius, informaciją apie mokesčių skirtumus valstijose ir t.t. Aš apie tai rašau savo „Twitter“, – kalbėdama užsiminė pati D.A.McCarthy.
Pastebėjusi, kad jos užuomina apie „Twitter“ nieko nesudomino, ambasadorė staiga prisiminė, kad lietuviai šiuo socialiniu tinklu naudojasi, švelniai tariant, retai.
„Nenuvertinkite „Twitter“ svarbos. Palyginus net su Latvija ir Estija, Lietuvoje naudojimosi „Twitter“ lygis yra labai žemas. Beje, vakar kaip tik „patvitinau“ (jei naudotumėmės „Twitter“, gal ir šis žargoninis žodelis, reiškiantis „pačiulbėjau“, prigytų – aut. past.) apie tai, kokiomis kalbomis ir kur daugiausia naudojasi „Twitter“. Lyderis – Malaizija“, – kalbėjo ambasadorė.
„Svarbu neužmiršti, kad, kai nori „prastumti“ savo idėją, susisiekti su kuo nors, vien „Facebook“ nepakanka. Reikia jungtis ir prie „Twitter“ pasaulio. Čia gali matyti, ką daro kiti, dalyvauti ir klausytis startuolių ar kitokių pristatymų, ir tam nereikia pirkti lėktuvo bilietų. Labai rekomenduoju tai išbandyti.
„Twitter“ efektyviau suburia kolektyvą, čia rasi daugiau reikiamų žmonių ir tinkamų minčių, kurios nepaskęs tarp šuniukų ir katyčių nuotraukų, kaip atsitinka „Facebook“, – sakė D.A.McCarthy.