„Ar nežalingas indiškas preparatas „Cenforce-100“? – klausia Darius.
Šis preparatas – tai generinis, t.y. neoriginalus, „Viagra“ preparatas. Cheminis šio preparato pavadinimas – Sildenafilio citratas. Jis skiriamas erekcijai pagerinti. Pats preparatas nėra žalingas, jei skiriamas specialisto (urologo ar seksologo) pagal indikacijas.
Indijoje gaminama labai daug generinių vaistų. Už jų kokybę gali garantuoti tik Indijos gamintojas. Europoje už vaistų kokybę atsakinga EMA (European Medicines Agency). JAV – FDA (Food and Drug Administration).
Pirkdami Lietuvoje vaistinėje Jūs tikrai gausite patikimą ir saugų šios grupės preparatą. Lietuvoje šios grupės vaistai yra receptiniai. Lietuvoje šiuo pavadinimu (Cenforce) vaistas nėra registruotas. Bet internete pilna lietuviškų tinklapių, kur šiuos vaistus galima nusipirkti. Kiek tai legalu ir saugu, jau turėtų rūpintis VVKT (Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba).
„Ar normalu, kad 68 metų jau dingo erekcija?“ – klausia Vladas.
Jei Jūs manote, kad tai normalu – tai normalu. Bet jei norite dar turėti erekciją ir mėgautis seksualiniu gyvenimu pats ir Jūsų partnerė (partneris) – šiuolaikinė medicina Jums gali pasiūlyti labai daug spendimų. Tereikia kreiptis į specialistus. Jie nustatys erekcijos dingimo priežastį ir pasiūlys Jums tinkamą problemos sprendimą.
„Kaip pailginti erekcijos laiką?“ – domisi Jonas.
Prailginti kiek? Koks šiuo metu yra erekcijos laikas? Kokie Jūsų ir Jūsų partnerės (partnerio) lūkesčiai? Ar priešlaikinė ejakuliacija yra liga, ar tik laikinas sutrikimas? Su šiais klausimais atvykite į konsultaciją ir Jums bus pasiūlyti galimi problemos sprendimai (nuo elgsenos terapijos iki vaistų).