1. Nepavyduliaukite
Liguistas pavydas – bene vienas didžiausių gerų santykių priešas, dėl kurio išsiskyrė ne viena pora. Todėl pasistenkite labiau pasitikėti savo partneriu ir neatimkite iš jo malonumo žavėtis kitomis gražiomis moterimis ar kolege. Juo labiau, nepradėkite kamantinėti, norėdamos išsiaiškinti, kur ir su kuo jis buvo pastarąjį pusvalandį: kodėl nepaskambino ir nepranešė, kur esąs. Pavydas – griaunantis jausmas, galintis išjudinti iš pamatų net ir harmoningus santykius. Taip pat niekada neprovokuokite ir partnerio pavydo, jei norite, kad jūsų santykiai būtų grįsti pasitikėjimu ir rūpinimosi vienas kitu.
2. Dalinkitės atsakomybe
Nereikėtų savarankiškai priimti kokius nors svarbius sprendimus, todėl pasistenkite dėl visų planų tartis su savo antrąja puse. Norint išlaikyti harmoningus santykius, partneriai turi būti lygiateisiai. Todėl kartu turite nuspręsti, kur ir kada atostogausite, pirksite baldus ir t.t. Žodžiu, turite turėti vieną ir tą patį tikslą ir kartu jį įgyvendinti.
3. Parodykite išradingumą
Dovanos ir staigmenos – tai ne vien vyro pareiga. Todėl nebijokite ir jūs parodyti iniciatyvą, pavyzdžiui, surengdama jam romantišką vakarienę. Taip pat galėtumėte atnaujinti jau kiek primirštą tradiciją rašyti vienas kitam trumpus, sentimentalius meilės laiškelius ant popieriaus ir paslėpti juos po kavos ar arbatos puodeliu. Taip pat nudžiuginkite savo vyrą atnešusi jam pusryčius į lovą arba nupirkite du bilietus į teatrą ar kiną.
Lygiai taip pat reikėtų paįvairinti ir savo seksualinius santykius. Nusipirkite naują erotinį apatinį trikotažą ir prieš paklodama lovą, skambant lyriškai melodijai, viliojamai pademonstruokite jį.
4. Mokėkite matyti ir savo kaltę
Žinia, tango šoka dviese. Taigi, nėra tokios konfliktinės situacijos dviejų mylinčių žmonių santykiuose, kuriuose būtų kaltas tik vienas. Todėl susiginčijus, barnio įkarštyje nesikabinėkite prie partnerio, kaltindama jį būtomis ir nebūtomis nuodėmėmis, įžeidinėdama ir žemindama jį. Tokiose situacijose pirmiausiai reikėtų suprasti savo kaltę, nepriklausomai nuo to, kuris iš judviejų pirmasis pradėjo ieškoti priekabių ar konfliktuoti.