Pasirodo, netgi rankų sukryžiavimo būdai gali skirtis ir išduoti skirtingus dalykus.
1. Viena ranka laiko kitos alkūnę
Jūsų pašnekovas jaučia kažkokią vidinę baimę. Jo baimė gali būti nesusijusi su jumis asmeniškai ar su jūsų pokalbio tema. Galbūt kalbėdamas su jumis žmogus tuo pat metu galvoja apie praėjusius nemalonumus ar bando rasti netikėtai kilusios problemos sprendimą.
2. Abi plaštakos laiko žastus
Jūsų pokalbis, ko gero, nepatinka pašnekovui. Bet kuriuo atveju, žmogus patiria negatyvias emocijas, kalbėdamas su jumis. Galbūt jam nepatinka informacija, kurią jūs jam sakote, ar jūsų elgesio maniera pokalbio metu.
3. Rankos su suspaustais kumščiais ant pilvo
Pamatę tokią rankų padėtį būkite atsargūs. Jūsų pašnekovas jūsų atžvilgiu nusistatęs labai priešiškai. Būkite pasirengę tam, kad jūsų sakoma informacija bus priimta su nepasitikėjimu, jūs būsite palaikytas melagiu.
4. Rankos sukryžiuotos ant pilvo, plaštakos paslėptos
Esant tokiai rankų padėčiai verčiau pokalbį atidėti kitam laikui. Reikalas tas, kad žmogus akivaizdžiai blogos nuotaikos, ir jūsų pokalbis gali baigtis bereikalingu ginču ar apskritai dideliu pykčiu. Todėl, jeigu tai įmanoma, pasistenkite pasikalbėti jums reikalinga tema kiek vėliau.
5. Rankos sukryžiuotos ant krūtinės, viena plaštaka ant žasto
Žmogus su tokia rankų padėtimi bando nuo jūsų užsidaryti. Galbūt pašnekovas bijo jums išplepėti kokią nors paslaptį. O gal tiesiog nenori su jumis dalintis savo asmeninio gyvenimo detalėmis.