Suprantama, kad piniginėje nešiojami visų pirma patys pinigai. Tačiau net ir čia egzistuoja tam tikros taisyklės.
Nusipirkus piniginę reikia iškart į ją įdėti pinigėlį ir įsivaizduoti, kad tokių pinigėlių joje bus labai daug ir visada.
Pinigai turi būti išrūšiuoti pagal vertę, sudėti viena puse. Nereikėtų jų sulenkti pusiau.
Kad piniginė trauktų pinigus, ji niekada neturi likti visiškai tuščia. Joje visada turi kas nors likti „veislei“.
Taip pat piniginėje galima laikyti banko korteles, tik ne kreditines.
Daiktai, kuriuos verta nešiotis piniginėje
1. Laiminga kupiūra – pavyzdžiui, banknotas iš kada nors jūsų rankose buvusios stambios sumos, turtingo žmogaus dovana ir pan. Tačiau reikia būti atsargiems su „lengvais“ pinigais – monetomis ir kupiūromis, kurias išlošėte ar radote. Tokiu atveju reikia žiūrėti, kaip jūsų biudžetas reaguoja į tokį papildymą. Gali pasirodyti, kad toks „dykai gautas pelnas“ neatneš jums naudos, tuomet tokių kaip sniegas ant galvos užgriuvusių pinigų reikia atsikratyti atiduodant vargšams.
2. Reta kolekcinė moneta arba kupiūra. Geras talismanas turtui yra ir nekeičiami banknotai bei monetos.
3. Banknotas, kurio serijos numerio gale yra skaičius 8. Bus tiesiog puiku, jeigu numeryje be aštuoneto dar bus skaičius 9.
4. Cinamono lazdelė.
5. Ką nors iš ankštinių: pupų pinigų išsaugojimui, pupelių.
6. Šviežios arba džiovintos mėtos ar jų atvaizdas. Vietoj jų ar kaip priedą galima ant audeklo užlašinti porą lašų eterinio mėtų aliejaus. Tuo pat tikslu galima naudoti pačiulių aliejų.
7. Viržio šakelė.
8. Gilė – laikoma, kad joje sukoncentruota materialinė energija.
9. Krieno šaknies gabaliukas. Pageidautina, kad krienas būtų išaugintas savo darže ar žmogaus, nesiskundžiančio pinigų stygiumi.
10. Keturlapis dobilas.
11. Karpio ar kitos žuvies, patiektos ant Kalėdų stalo, žvynas.
12. Rekomenduojama sekti Rytų kalendorių ir kiekvienais metais į piniginę dėti kokį nors metus globojančio gyvūno simbolį.
13. Trys kiniškos monetos, perrištos raudonu kaspinėliu.
14. Runos, turto hieroglifai ir kiti grafiniai simboliai, atnešantys turtą. Pavyzdžiui talismanas su runa Fehu, kuri efektyviai kaupia finansinę energiją.
15. Planetų Veneros ir Jupiterio simboliai (astrologijoje jos simbolizuoja perteklių).
16. Mažas veidrodėlis – jo tikslas padauginti jūsų turtą. Svarbiausia – neužmiršti jo išimti, kai piniginė laikinai ištuštėja.
Ko negalima dėti į piniginę
Kam ne vieta piniginėje, kurios tikslas – padaryti jus turtingą? Viskam, kas nesusiję su pinigais ir amuletais:
visiškai netinka talismano vaidmeniui čekiai, bilietai, vizitinės kortelės, kuriais mes mėgstame prišiukšlinti pinigines;
neveikiančios, pasibaigusio galiojimo banko kortelės;
vaistų receptai, ypač pasenę: jie gali neleisti jums pasveikti, ir pinigai išeis vaistams.
Ar galima piniginėje nešiotis nuotraukas?
Vienareikšmio atsakymo nėra, svarbiausia – kas tose nuotraukose. Jeigu tai labai turtingų, sėkmingų žmonių, kurie jums įkūnija materialinę gerovę, nuotraukos, jos visai tinkamos piniginėje.
O štai artimųjų nuotraukų nešiotis piniginėje nerekomenduojama: nuotrauka pertraukia pinigų srautus. Be to, nuotraukoje esantis žmogus gali būti arba godus, arba lengvabūdiškai besielgiantis su pinigais.
Yra ir kompromisinis variantas: jeigu labai norite piniginėje nešiotis artimų žmonių nuotraukas, tai turi būti žmonės, kuriuos jūs norite apsupti rūpesčiu, taip pat ir finansiniu.
Tačiau piniginėje negalima nešioti giminaičių, net ir mylimų, kurie traukia iš jūsų pinigus ar kada nors buvo tapę jūsų sunkios finansinės padėties priežastimi, nuotraukų. Dėl to galite neišsikapstyti iš skolų. Ar esate dėl jų pasirengę tokiai aukai – spręsti jums.
Turinys pirmą kartą publikuotas 2018 metų sausio 25 dieną.