Kodėl labai svarbu atkreipti dėmesį į skaičius 11:11?

2016 m. kovo 11 d. 09:11
Jeigu pažvelgę į laikrodį pamatote, kad jis rodo skaičius 11:11, ar sugalvojate norą? O gal priimate tai kaip lemtingą ženklą?
Daugiau nuotraukų (1)
Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į šiuos skaičius ir juos įsimena. Ir teisingai daro – tam yra net keletas paaiškinimų.
Visų pirma, 11:11 – vienintelis laikas paroje, kuomet visi keturi skaitmenys laikrodyje yra vienodi. Šis laikas laikomas „pilnu“, „švariu“ ir apskritai „idealiu“.
Ir tai jį daro tokį malonų mūsų akims ir protui. Ypač tiems, kurie apskritai mėgsta idealią tvarką ir mąsto ne raidžių, o skaičių kategorijomis.
Psichologiškai mes taip jau surėdyti, kad tiesiog mėgstame tvarką, todėl laikas, kai visos laikrodžio rodyklės vienoje vietoje ar visi skaitmenys vienodi, negali mums nepatikti.
Taip pat egzistuoja „sinchronijos teorija“, kuri paaiškina, kodėl žmonės suteikia prasmę, regis, beprasmiam vaizdui laikrodyje. Žmonėms patinka, kai kur nors yra ideali tvarka, todėl tradicija sugalvoti norą, laikrodžiui rodant 10:10, 11:11 ar 12:12, egzistuoja praktiškai visose kultūrose.
Kai kas galvoja, kad šis laikas sukurtas specialiai tam, kad mūsų angelai sargai galėtų su mumis susisiekti. Tą akimirką sugalvojate norą? Vadinasi, tos dvasinės būtybės jums bando kažką pranešti. Galvojate, kad mintys ir norai tą akimirką kilo spontaniškai? Kur gi ne!
Numerologijoje skaičius 11 – ypatingas. Tai – dvasingumo ir „grynojo“ suvokimo simbolis. Manoma, kad tai – pats geriausias laikas savianalizei ir savo norų, minčių, emocijų, jausmų ir idėjų sudėliojimui.
Galite pastebėti, kad jeigu dažnai matote ir atkreipiate dėmesį į skaičius 11:11, gyvenime atsiranda daugiau tvarkos ir sinchronijos.
11 dar vadinamas Jėgos skaičiumi. Numerologijoje jis simbolizuoja nepraktišką idealizmą, įsivaizduojamą pasaulį, intuiciją, apreiškimą, menininko ir išradėjo talentus, žinomumą, apsivalymą dirbant su praktišku partneriu.
Daug kas laikrodyje pamatytus skaičius 11:11 sieja su atsibudimo kodu ar signalu. Taip pat juos galima laikyti raktu į pasąmonę, mūsų genetiškai užkoduotą atmintį apie mūsų dvasinę prigimtį.
Skaičiai 11:11 svarbūs ir istorijoje.
Pirmasis pasaulinis karas formaliai baigėsi 1918 m. lapkričio 11 dienos rytą, 11 valandą.
Berlyno siena griuvo 1989 m. lapkričio 11-ąją.
Pirmasis telefono skambutis padarytas 1876 m. kovo 11 d.: 1+8+7+6 = 22, o tai yra 11+11.
Numerologijaskaičiaitvarka
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.