Meras L.Ragaišis juokavo, kad jau po šio pasveikinimo jo apsilankymas gal ir ne toks reikšmingas, bet iš visos širdies. Nors rajone sveikinami apvalaus skaičiaus sukakčių sulaukę jubiliatai, bet jau po šimto metų kiekvieni metai – kaip didelis jubiliejus. Linkėdamas sveikatos, šviesių minčių ir artimųjų meilės, meras dėkojo Natalijai už jos gražaus ir doro gyvenimo pavyzdį, už sukauptą išmintį, meilę Lietuvai ir savo kraštui.
Natalija Barusevičiūtė-Kričelienė visą gyvenimą praleido gimtajame Naujojo Kampelio kaime (Naujojo Daugėliškio seniūnija), savo tėvelių nameliuose. Anksti likusi našle viena išaugino dvi dukras – Reginą ir Virginiją, o jos jai atsidėkojo meile ir šiluma, padovanojo 10 anūkų ir devynis proanūkius, dar vienas pakeliui. Tai pats didžiausias močiutės džiaugsmas. Ji sakė, kad jaučiasi labai laiminga. O gyventi ir sulaukus tokio amžiaus jai labai įdomu. Moteris visą gyvenimą ir dabar daug skaito, sprendžia kryžiažodžius, mezga, žiūri televizorių, klauso radijo, domisi politika.
Natalija palikti namus turėjo tik dukart: tris metus lenkų laikais mokėsi Vytauto Didžiojo gimnazijoje Vilniuje, o sovietmečiu buvo ištremta ir traukiniu išriedėjo į lagerį Komijoje. Nuteista už pagalbą partizanams. Tremtyje išbuvo trejus metus. Grįžusi dirbo Naujojo Daugėliškio valsčiuje raštininke, vėliau – kolūkyje, tarybiniame ūkyje vyr. buhaltere. Rūpinosi namais, ūkiu, augino dukras, vėliau išleido studijuoti, iškėlė joms vestuves.
Natalija yra gyva istorinio įvykio liudininkė, atsimenanti, kaip netoli Senojo Daugėliškio nusileido 20-ųjų Gordon Bennett oro balionų varžybų dalyviai, amerikiečiai Thomas G. W. Settle ir Winfield Bushnell. 1932 m. rugsėjo 25 d. pakilę iš Baselio Šveicarijoje, jie per 41 val. 20 min. nuskrido 1550 km ir pasiekė tų metų varžybų rekordą. Ją tuomet su kitais mokinukais į nusileidimo vietą atvedė mokytojas.