Kabliataškio formos tatuiruotė slepia gilų merginos skausmą

2016 m. birželio 21 d. 13:46
Kabliataškio tatuiruotės tapo vilties simboliu žmonėms, kurie kenčia nuo psichinių ligų. Viena moteris, kuri ant savo kūno taip pat turi tokią tatuiruotę, nusprendė pasidalinti savo širdį veriančia istorija, rašo „The Huffington Post“.
Daugiau nuotraukų (2)
Hayleigh Hocking brolis Benas šių metų gegužės 15 dieną svao valia pasitraukė iš gyvenimo. Tai įvyko praėjus vos 19 mėnesių po jų motinos mirties.
Socialiniame tinkle „Facebook“ H.Hocking pagerbė savo mamą ir brolį bei atskleidė, kaip stipriai šeimos narių praradimas ją sukrėtė.
Merginos istorija neįtikėtinai liūdna, tačiau ji teigė, kad tikisi, jog šis pasakojimas padės sulaužyti stigmas apie psichinę sveikatą ir padrąsins kitus kreiptis pagalbos.
„Jei padėsiu bent vienam žmogui šiame pasaulyje, to pakaks. Aš jau būsiu atlikusi savo pareigą“, – rašė H.Hocking.
28 metų mergina iš Melburno, Australijos, pasakojo, kaip prieš keturias savaites prarado savo 22 metų brolį B.Hockingą, Vaikinas dirbo pilnu etatu, turėjo mylinčią šeimą ir augino 19 mėnesių dukrytę.
„Sekmadienį, gegužės 15 dieną, mano gyvenimas negrįžtamai apsivertė aukštyn kojom“, – rašė mergina.
„Vos prieš 19 mėnesių mes praradome mamą. Ką dar, gyvenimas manė, mes galėjome iškęsti?“, – apie skaudžią netektį pasakojo H.Hocking.
Ji sakė, kad tą vakarą B.Hockingas paliko namus ir, deja, niekada nesugrįžo.
Mergina tikino, kad jos brolis retai gerdavo alkoholį, nevartojo narkotikų ir visada atrodydavo laimingas.
„Nebuvo jokių ženklų. Jokių perspėjimų. Jokio raštelio“, – sielvartavo sesuo.
Savo brolio atminimui ir tam, kad primintų sau, jog turi išlikti stipri, H.Hocking ant rankos pasidarė kabliataškio tatuiruotę.
„Aš pasidariau šią tatuiruotė, nes bet kurią dieną man būtų lengva pasirinkti iškeliauti pas savo mamą ir brolį“, – aiškino ji.
„Bet mano pasirinkimas kitoks. Aš nusprendžiau sulaužyti psichinių ligų stigmą.
Jei padėsiu bent vienam žmogui šiame pasaulyje, to pakaks. Aš jau būsiu atlikusi savo pareigą. Kad jų šeimai netektų kiekvieną rytą pabusti ir gyventi bei kvėpuoti pragare, kurį tenka išgyventi mano šeimai“, – teigė H.Hocking.
Ji pridėjo, kad bando padėti žmonėms suprasti, jog nereikia bijoti, jei jiems kas nors yra negerai.
„Žinau, kad sutiksiu juos abu, kai ateis mano laikas iškeliauti į dangų, bet tas laikas dar ne čia“, – trumpą, tačiau širdį veriantį pasakojimą užbaigė mergina.
Kabliataškio tatuiruotė tapo kovos su depresija, priklausomybėmis, žalojimusi ir savižudybėmis simboliu. Šis ženklas rodo, kad žmogus yra pasiryžęs eiti toliau ir tiki, kad tai ne pabaiga, o nauja pradžia.
H.Hocking pasakojimas sulaukė daugybės palaikančių žmonių, kuriems teko išgyventi panašų skausmą, komentarų.
Savo kabliataškio tatuiruote pasidalino ir Patrica Burris. Ji rašė: „Praėjusiais metais, apimta manijos būsenos, bandžiau nusižudyti. Dabar žvelgiu atgal ir galvoju apie visus žmones, kuriuos įskaudinau. Aš susimastau, kokį skausmą būtų tekę ištverti mano šeimai.
Ką aš padariau, jau buvo pakankamai blogai. Jei būčiau neišgyvenus? Kas žino kokį skausmą aš būčiau suteikus?
Nėra nieko, kas turėtų priversti žmogų atimti savo gyvybę. Visada galima kreiptis pagalbos ar išsipasakoti artimiems žmonėms. Net ir pasiekti juos per šią grupę! Aš niekada nieko neteisčiau! Manau kiti masto taip pat.
Visada yra ranka, į kurią galima įsikibti. Gyvenimas yra brangi dovana. Niekada nepasiduokite!“
tatuiruotėDepresijapraradimas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.