Dviejų upių santakoje esantis kyšulys praėjusiais metais virto akmeninių skulptūrų parku, nusėtu nesuskaičiuojamais kūriniais iš vienas ant kito sudėliotų akmenų.
Neaišku, kas pirmas iš upių santakoje esančiame kyšulyje rastų akmenų sumąstė pastatyti skulptūrą, tačiau tai tapo smagiu visuotiniu užsiėmimu ir puikiu reginiu. Smagi iniciatyva įtraukė įsimylėjėlius ir šeimas, net turistus iš užsienio.
Pramogautojai skulptūroms kurti naudojamus riedulius dažnai vadino norų ir svajonių akmenimis. Miestiečiai įtikėjo, kad kiekvienas jų simbolizuoja kokį nors norą. O į krūvą sukrauti akmenys padeda greičiau išsipildyti svajonėms.
Šį pavasarį į kyšulį patraukę žmonės skulptūrų parko su norus ir svajones išreiškiančiais akmenimis nerado nė pėdsakų.
Praeiviai juokaudami svarstė, kad kauniečių norai buvo pernelyg dideli ir sunkiai įvykdomi, todėl akmenų parką buldozeriu išstūmė miesto tvarkdariai.
Kiti teigė, kad riedulius natūraliai susigrąžino upės kilus ankstyvo pavasario potvyniui. Tai patvirtino ir miesto savivaldybės atstovai, patikinę, kad kauniečių norų į upių gelmes specialia technika nestumdė. Pakilus vandeniui akmenys natūraliai sugrįžo į vandenį.
Norų ir svajonių akmenis kauniečiai ir miesto svečiai gali kyšulyje krauti iš naujo. Ar norai spės išsipildyti, kol upės juos vėl panorės susigrąžinti?